В Катеринополі поховали офіцера-атовця
06.08.2016 14:55:29
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id278

Учора на лікарняному ліжку місцевої лікарні після тяжкої контузії перестало битися серце відставного офіцера, старшого лейтенанта запасу ЗСУ 47-річного Віктора Подобія, сина відомої старшому поколінню завідувачки пострадянського Катеринопільського ЗАГСу, нині покійної Поліни Михайлівни Подобій.

Сьогодні катеринопільчани провели офіцера-атовця в останню дорогу. На церемонію прощання зійшлося порівняно небагато людей, не всі знали, що наш район втратив у тій війні ще одного земляка. Віктор Подобій свого часу закінчив військове училище і, відслуживши у Збройних Силах України, звільнився в запас. Коли військкомат мобілізував його в АТО, беззаперечно виконав свій військовий обов’язок. Воював у мото-піхотній бригаді під Попасною.

Поховала Віктора Подобія Катеринопільська селищна рада. Виявилося, що у загиблого в Катеринополі не було родичів. Говорили, що дві дочки проживають у Донецькій області.

На похороні були присутні голова Катеринопільської районної ради Віталій Верета, селищний голова Катеринополя Іван Гегедош, голова Спілки воїнів АТО Дмитро Мірауца, бойові побратими загиблого. Перед тим, як опустити труну в могилу, на хвильку відкрили віко домовини. Люди, як по команді. потягнулися востаннє глянути на небіжчика, всі побачили, що він одягнутий, як годиться солдату, у військовий камуфляж. Не змогла стримати ридання цивільна дружина Віктора катеринопільчанка Валентина Трохименко. На цвинтарі вона неодноразово падала, втрачаючи свідомість, їй надавалась допомога. Був присутній на похоронній церемонії дядько загиблого офіцера – брат Поліни Подобій, який до Катеринополя приїхав із родиною

Сумно, але в Катернинопільському районі число жертв війни на Сході України вже доходить до десятка.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік