Смажена картопля по-розсоховатськи смакувала із шашликами від депутата
04.09.2017 11:59:16
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id498

У селах Катеринопільщини до Дня Незалежності пройшли урочистості, зокрема, Дні села. Зазвичай, на це свято нагороджують найактивніших та найкращих. У селі Розсохуватка таким визнали 47-річного тракториста Василя Савранського. Як досвідчений тракторист із багаторічним стажем і цьогорічний переможець «Трактор-фесту», він отримав грамоту та грошову винагороду від голови Катеринопільської районної ради Віталія Верети.

Люди в селі говорять про Василя Анатолійовича як про золоту людину і майстра на всі руки. От і на святкуванні Дня Незалежності Савранський не сидів, склавши руки. Смажив свою знамениту картоплю для всіх односельців на власноруч зробленій ромашковій сковороді.

Однак відмітимо, що особливо смакувала смажена картопля від переможця «Трактор-фесту» разом із шашликами від депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка. Олександр Анатолійович подбав, щоб на сільському масовому гулянні неодмінно приготували цю запашну страву, надавши живність зі свого фермерського господарства «Агро-Вікторія-Катеринопіль». Крім цього, для організації свята села у Розсоховатці депутат виділив 3.5 тисяч гривень.

Також зазначимо, що на День села у Бродецькому звучала жива музика, яку замовив для сільчан Олександр Коваленко. Як депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Анатолійович запевнив жителів Бродецького, що перетворить у реальність їхню давню мрію – посприяє в облаштуванні місцевого дитячого майданчика.

Фото з інших джерел

Читайте також:
В Катеринополі відзначили День Захисника Вітчизни
«ЧЕРКАЩАНИ» вручили Вербовецькому НВК холодильник
Учасникам АТО «Урожай» вручив земельні сертифікати
Наш депутат на сесії Канівської районної ради
Депутат виступив за попередження екологічної катастрофи
Головний «ЧЕРКАЩАНИН» Катеринопільщини привітав еменесників
«ЧЕРКАЩАНИ» повністю відремонтували навісний місточок у Потоках
З добрими побажаннями - до громади-іменинниці
Не перелічити добрих справ Олександра Коваленка
«Форма каменю і зачіска отамана співпадають...»