Смажена картопля по-розсоховатськи смакувала із шашликами від депутата
04.09.2017 11:59:16
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id498

У селах Катеринопільщини до Дня Незалежності пройшли урочистості, зокрема, Дні села. Зазвичай, на це свято нагороджують найактивніших та найкращих. У селі Розсохуватка таким визнали 47-річного тракториста Василя Савранського. Як досвідчений тракторист із багаторічним стажем і цьогорічний переможець «Трактор-фесту», він отримав грамоту та грошову винагороду від голови Катеринопільської районної ради Віталія Верети.

Люди в селі говорять про Василя Анатолійовича як про золоту людину і майстра на всі руки. От і на святкуванні Дня Незалежності Савранський не сидів, склавши руки. Смажив свою знамениту картоплю для всіх односельців на власноруч зробленій ромашковій сковороді.

Однак відмітимо, що особливо смакувала смажена картопля від переможця «Трактор-фесту» разом із шашликами від депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка. Олександр Анатолійович подбав, щоб на сільському масовому гулянні неодмінно приготували цю запашну страву, надавши живність зі свого фермерського господарства «Агро-Вікторія-Катеринопіль». Крім цього, для організації свята села у Розсоховатці депутат виділив 3.5 тисяч гривень.

Також зазначимо, що на День села у Бродецькому звучала жива музика, яку замовив для сільчан Олександр Коваленко. Як депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Анатолійович запевнив жителів Бродецького, що перетворить у реальність їхню давню мрію – посприяє в облаштуванні місцевого дитячого майданчика.

Фото з інших джерел

Читайте також:
На Катеринопільщині лисиця покусала 6-річну дівчинку
3 тисячі гривень – від депутата і постійного спонсора
Село відродиться, якщо йому повернуть землю і повноваження, – Олександр Коваленко
8 Березня в Катеринополі рятували жінку від смерті
Боротьба за землю: аграрії перемагають корупцію
Переможці поїдуть до Польщі
Четверте питання на сесії відмінили
Мокрокалигірський БРЦПО вшанував учасників бойових дій
У Катеринополі грабують і вбивають
Знайшли трактор Олега Бабченка