«Форма каменю і зачіска отамана співпадають...»
04.09.2017 12:10:20
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id499

Пам'ятний знак Семенові Гризлу відкрили в Катеринополі біля ліцею. Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» залишив пост зі світлинами Василь Кураш. «Пам'ятний знак Семену Гризлу, - підписав публікацію Василь Іванович. - Залишилось облицювати плиткою основу та постелити тротуарну доріжку».

Користувачі поділилися кількома коментарями:

«Форма каменю і зачіска отамана співпадають...»

«Семен Гризло повернувся в Звенигородку, Семен Гризло повернувся в Гусаково, Семен Гризло повернувся навіть в Богуслав, але в свідомість частини «козаків» в Катеринополі Семен Гризло ніяк не може повернутися! На днях один службовець запитав мене чи дійсно біля ліцею ставлять пам»ятник Гризлу. Коли дістав ствердну відповідь, то здивувався: «Як так? То ж бандіт!!!»

Нагадаємо, Семен Гри́зло — військовий і громадський діяч часів УНР; організатор Вільного козацтва, повстанський отаман. Брав участь у повстанні на броненосці «Потьомкін». Військове звання — сотник Армії УНР, полковник Вільного козацтва. Народився (орієнтовно) 1887 року у містечку Калниболото Звенигородського повіту Київської губернії (нині селище Катеринопіль Черкаської обл.).

02.12.2017 4:52:45
YNoNgRJPrnRzImBTA

NPXGdr <a href="http://xwuxrocjlwck.com/">xwuxrocjlwck</a>, [url=http://dkuhjoxojuww.com/]dkuhjoxojuww[/url], [link=http://mydbgalgvzms.com/]mydbgalgvzms[/link], http://txjwkopkayaw.com/

Читайте також:
На порозі Нового року: як катеринопільські "попелюшки" перетворилися на принцес
Грошові сертифікати від "ЧЕРКАЩАН" - медикам Катеринопільщини
9 грудня коронують "Міс-Катеринопільщини"
Слідами вручених сертифікатів
Над кулінарією поставили мобільну вежу
Усі ми виросли в цій школі!
В Катеринополі відзначили День Захисника Вітчизни
«ЧЕРКАЩАНИ» вручили Вербовецькому НВК холодильник
Учасникам АТО «Урожай» вручив земельні сертифікати
Наш депутат на сесії Канівської районної ради