«Форма каменю і зачіска отамана співпадають...»
04.09.2017 12:10:20
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id499

Пам'ятний знак Семенові Гризлу відкрили в Катеринополі біля ліцею. Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» залишив пост зі світлинами Василь Кураш. «Пам'ятний знак Семену Гризлу, - підписав публікацію Василь Іванович. - Залишилось облицювати плиткою основу та постелити тротуарну доріжку».

Користувачі поділилися кількома коментарями:

«Форма каменю і зачіска отамана співпадають...»

«Семен Гризло повернувся в Звенигородку, Семен Гризло повернувся в Гусаково, Семен Гризло повернувся навіть в Богуслав, але в свідомість частини «козаків» в Катеринополі Семен Гризло ніяк не може повернутися! На днях один службовець запитав мене чи дійсно біля ліцею ставлять пам»ятник Гризлу. Коли дістав ствердну відповідь, то здивувався: «Як так? То ж бандіт!!!»

Нагадаємо, Семен Гри́зло — військовий і громадський діяч часів УНР; організатор Вільного козацтва, повстанський отаман. Брав участь у повстанні на броненосці «Потьомкін». Військове звання — сотник Армії УНР, полковник Вільного козацтва. Народився (орієнтовно) 1887 року у містечку Калниболото Звенигородського повіту Київської губернії (нині селище Катеринопіль Черкаської обл.).

02.12.2017 4:52:45
YNoNgRJPrnRzImBTA

NPXGdr <a href="http://xwuxrocjlwck.com/">xwuxrocjlwck</a>, [url=http://dkuhjoxojuww.com/]dkuhjoxojuww[/url], [link=http://mydbgalgvzms.com/]mydbgalgvzms[/link], http://txjwkopkayaw.com/

Читайте також:
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?
«Урожай» сіє медовий соняшник
Шкода, не було там «Курочки Ряби»
Випуск у Мокрокалигірському БРЦПО: щороку, ніби вперше
День медика – з виїздом на природу
Безкоштовна стоматологія - ще цілий тиждень
Катеринопільські вчителі на екскурсії в «Софіївці»
Дякуємо за подорож по Черкаському зоопарку!
Два крила Дар`ї Дейнеги
Увага! Увага! Шановні катеринопільці!