«Форма каменю і зачіска отамана співпадають...»
04.09.2017 12:10:20
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id499

Пам'ятний знак Семенові Гризлу відкрили в Катеринополі біля ліцею. Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» залишив пост зі світлинами Василь Кураш. «Пам'ятний знак Семену Гризлу, - підписав публікацію Василь Іванович. - Залишилось облицювати плиткою основу та постелити тротуарну доріжку».

Користувачі поділилися кількома коментарями:

«Форма каменю і зачіска отамана співпадають...»

«Семен Гризло повернувся в Звенигородку, Семен Гризло повернувся в Гусаково, Семен Гризло повернувся навіть в Богуслав, але в свідомість частини «козаків» в Катеринополі Семен Гризло ніяк не може повернутися! На днях один службовець запитав мене чи дійсно біля ліцею ставлять пам»ятник Гризлу. Коли дістав ствердну відповідь, то здивувався: «Як так? То ж бандіт!!!»

Нагадаємо, Семен Гри́зло — військовий і громадський діяч часів УНР; організатор Вільного козацтва, повстанський отаман. Брав участь у повстанні на броненосці «Потьомкін». Військове звання — сотник Армії УНР, полковник Вільного козацтва. Народився (орієнтовно) 1887 року у містечку Калниболото Звенигородського повіту Київської губернії (нині селище Катеринопіль Черкаської обл.).

02.12.2017 4:52:45
YNoNgRJPrnRzImBTA

NPXGdr <a href="http://xwuxrocjlwck.com/">xwuxrocjlwck</a>, [url=http://dkuhjoxojuww.com/]dkuhjoxojuww[/url], [link=http://mydbgalgvzms.com/]mydbgalgvzms[/link], http://txjwkopkayaw.com/

Читайте також:
На Катеринопільщині лисиця покусала 6-річну дівчинку
3 тисячі гривень – від депутата і постійного спонсора
Село відродиться, якщо йому повернуть землю і повноваження, – Олександр Коваленко
8 Березня в Катеринополі рятували жінку від смерті
Боротьба за землю: аграрії перемагають корупцію
Переможці поїдуть до Польщі
Четверте питання на сесії відмінили
Мокрокалигірський БРЦПО вшанував учасників бойових дій
У Катеринополі грабують і вбивають
Знайшли трактор Олега Бабченка