Не перелічити добрих справ Олександра Коваленка
04.09.2017 12:26:47
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id500

Щорічно 18 квітня в Україні відзначається День пам`яток і визначних місць. Черкащина багата своєю історією. На її території розміщена велика кількість пам`ятників та пам`ятних знаків, дендропарків, баз відпочинку, атракціонів. Гордістю є 196-метрова телевежа в Черкассах та ряд монументів, збудованих у райцентрах та селаї області. Зокрема, в Камянці – пам`ятник Пушкіну та Чайковському, В.Семеренку – в Городищі, Героям Холодного Яру – в Чигирині, Сошенку – в Корсуні, в Жашкові – жертвам голодомору та багато інших.

В нинішньому році до цієї когорти визначних місць слід долучити і щойно споруджений пам`ятник жертвам голодомору 1932-33 рр. в смт. Катеринополі. Встановити цей пам`ятник удалося з допомогою депутата Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександра Коваленка, який не лише виділив кошти на створення надгробника, висотою до трьох метрів, але й брав безпосередню участь у його встановленні. Олександр Анатолійович доставив на місце поховання усі необхідні будматеріали, привозив і відвозив бригаду робітників, забезпечував їх обідами, разом зі своїми синами допомагав установлювати гранітні плити, потурбувався про завезення землі для створення насипу. Так, саме дякуючи Олександрові Коваленку на Куликівському кладовищі було зрештою встановлено пам`ятник померлим у часи голодомору.

Варто відзначити, що це далеко не перша допомога нашому району від депутата обласної ради Олександра Коваленка, якого так і хочеться назвати народним. Бо наш обранець постійно піклується і допомагає закладам охорони здоров`я, освіти, дитячим виховним і навчальним закладам. Олександр Анатолійович не відмовляє, коли потрібно надати людям кошти на лікування та операції чи на ліквідацію наслідків стихійного лиха. Не перелічити, скільки разів Олександр Коваленко приходив на допомогу людям. Дуже приємно, що наш депутат надзвичайно людяний, бо ніколи не стоятиме осторонь болючих проблем сьогодення і без жодних вагань старається їх вирішувати.

Нехай же Бог буде щедрим до Вас і Вашої долі, шановний Олександре Анатолійовичу, за всі ваші добрі справи на благо людей та України. Міцного здоров`я Вам, щастя, благополуччя, і подальших успіхів у будь-яких починаннях та щоденних справах. Хай Вас обминають усілякі непорозуміння, підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги.

Хай доля і надалі збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю у цій неспокійній державі. Дякуємо Вам за все.

З повагою та за дорученням громади Марія Волотовська.

смт. Катеринопіль.

На фото: Марія Волотовська стоїть біля 3-метрового надгробка, встановлення якого стало справою її життя.

Читайте також:
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?
«Урожай» сіє медовий соняшник
Шкода, не було там «Курочки Ряби»
Випуск у Мокрокалигірському БРЦПО: щороку, ніби вперше
День медика – з виїздом на природу
Безкоштовна стоматологія - ще цілий тиждень
Катеринопільські вчителі на екскурсії в «Софіївці»
Дякуємо за подорож по Черкаському зоопарку!
Два крила Дар`ї Дейнеги
Увага! Увага! Шановні катеринопільці!