«ЧЕРКАЩАНИ» повністю відремонтували навісний місточок у Потоках
14.09.2017 6:12:28
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id503

Ще з минулого року потоківські діти безпечно ходять до школи по оновленій кладці через річку Велика Вись. Перед нинішнім навчальним роком навісного місточка, по якому мало не все село добирається до селища Надлак Кіровоградської (м. Кропивницький) області, повністю відремонтовано силами Катеринопільської райорганізації ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

- Колись у дитинстві я теж ходила до школи через цей місточок, - згадує депутат Потоківської сільської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Тамара Світлик. – Кладка дерев`яна, час від часу потребує ремонту. По ті роки вже була доведена до аварійного стану. Цей перехід через Велику Вись на Кіровоградщину не стоїть на балансі сільської ради. Мабуть, тому досить довго ніхто не брався її підремонувати. Дошки попрогнивали, ходити стало небезпечно не лише дітям, але й дорослим. Як до депутата сільської ради до мене постійно зверталися люди з запитами про ремонт навісного місточка. І торік, і в цьому році зверталася за допомогою до депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка. Завдяки його сприянню і було полагоджено кладку.

Тепер потоківчани не приховують вдячності депутату Черкаської обласної ради Олександрові Коваленку за розуміння і сприяння. Адже від очолюваного Олександром Анатолійовичем фермерського господарства «Агро-Вікторія-Катеринопіль» у Потоки вже вдруге було направлено бригаду столярів. Очолив будівельний колектив вже знаний у селі секретар Катеринопільського осередку ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктор Куцерук, який засукав рукава і працював на рівні з усіма.

- Потрібно було бачити, які раді потоківчани, що цю кладку нарешті взялися ремонтувати, - розповідав рік тому Віктор Петрович. - З Катеринополя ми привезли лісоматеріал для ремонту. Полагодили підлогу і перила. Допомагали з десяток місцевих хлопців. За півдня ми стільки зробили, що кладку не впізнати. Щоправда, до кінця дощок не вистачило, є шмат роботи і для місцевих активістів. Адже найбільш проблемну частину ми полагодили. Вийшло і гарно, і надійно. На решту Олександр Анатолійович пообіцяв дати дерева ще. Домовилися, що роботу довершать місцеві сільгосппідприємці, до яких трохи раніше голова села письмово зверталася за допомогою.

Щось там не вийшло у місцевих сільгоспвиробників, бо довершити почату роботу довелося таки знову бригаді ФГ «Агро-Вікторія-Катеринопіль». Напередодні нового навчального року Олександром Коваленком було надано необхідні матеріали та направлено бригаду столярів, які разом з місцевими жителями за день справилися із тим завданням, що до нього у тутешніх майстрів просто руки не доходили. Кладку повністю оновлено, потоківчани більше не ризикуватимуть впасти у воду під час пішого переходу через Велику Вись. Місцеві кажуть, що глибина річки в цих місцях сягає чотирьох метрів.

І надалі згуртувує односельчан депутат Потоківської сільської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Тамара Світлик. Знову, як і торік, Тамара Володимирівна приготувала для будівельників смачний обід. Жінка працює кухарем, тож досвід для цього є. Каже, старалася не обділити ні місцевих, ні з Катеринополя.

- По ті роки ходила до людей, щоб їх згуртувати, люди давали по 10, по 20 грн, хто скільки бажав, зібрали трохи коштів для придбання цвяхів, чоловіки допомогли робочою силою, - продовжує розповідь депутат сільської ради Тамара Світлик. – Та, як виявилося, самотужки жителям Потоків не під силу було відремонтувати кладку. Тут укотре прийшов на допомогу Олександр Коваленко. Усі люди дякують депутатові за допомогу. Адже Олександр Анатолійович не рахувався ні з чим, надав і спеціалістів, і дошки, і все необхідне, щоб завершити ремонт нашої кладки.

Нагадаємо. потоківські діти вчаться у Надлацькій школі, що поряд в Кіровоградській області (віднедавна обласний центр перейменовано на м. Кропивницький). Зазвичай сільчани користуються надлацькою інфраструктурою, бо туди ближче і зручніше. Саме тому цей шлях через с.Кобилянку життєво важливий для усіх мешканців обох сіл. Завдяки підвісній 100-метровій кладці над річкою Велика Вись вдається скоротити піший шлях у десятки разів: замість 6 кілометрів люди проходять до школи, аптеки чи магазинів сусідньої області всього 500 метрів.

Читайте також:
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?
«Урожай» сіє медовий соняшник
Шкода, не було там «Курочки Ряби»
Випуск у Мокрокалигірському БРЦПО: щороку, ніби вперше
День медика – з виїздом на природу
Безкоштовна стоматологія - ще цілий тиждень
Катеринопільські вчителі на екскурсії в «Софіївці»
Дякуємо за подорож по Черкаському зоопарку!
Два крила Дар`ї Дейнеги
Увага! Увага! Шановні катеринопільці!