Головний «ЧЕРКАЩАНИН» Катеринопільщини привітав еменесників
20.09.2017 12:35:54
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id504

Напередодні професійного свята Дня рятівника з колективом Катеринопільського РС УДСНС зустрівся депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко. Тепло привітавши іменинників свята, Олександр Анатолійович вручив еменесникам головного підрозділу рятівників Катеринопільщини кошти у сумі 5 тисяч гривень. Начальник сектору еменесників Руслан Слободяник запевнив, що гроші буде використано на вдосконалення опалювальної системи і щиро подякував головному «ЧЕРКАЩАНИНУ» нашого району Олександрові Коваленку за допомогу і підтримку.

- Державна служба надзвичайних ситуацій України не даремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти", - сказав Олександр Анатолійович у своєму зверненні до надзвичайників. - Воно відображає нелегкі будні рятувальників. Це ви завжди і без затримок поспішаєте на ліквідацію пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод. Без вашої допомоги люди часто не можуть обійтися, тому з надією на порятунок у найважчих ситуаціях телефонують до служби 101. Ви - надія у важку хвилину, коли потрібно протистояти стихії вогню. Ви завжди готові прийти на допомогу. Бажаю Вам простого щастя і тихої радості земної. Низький уклін за Вашу нелегку працю.

Принагідно відзначити, що цього дня зазвичай вшановують ікону Неопалима купина. Тож нехай на терені мужньої професії катеринопільських рятувальників не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах. А образ Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка є покровителем пожежників та рятувальників, надає допомогу всім, хто потрапив у біду.

Нагадаємо, у підписаному 27.08.04 Президентом України Указі № 1010/2004 «Про день працівників цивільного захисту», відзначено значний внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі, згідно Указу Президента України № 830 від 12 вересня 2008 року професійне свято надзвичайників дістало назву "День рятівника".

Читайте також:
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?
«Урожай» сіє медовий соняшник
Шкода, не було там «Курочки Ряби»
Випуск у Мокрокалигірському БРЦПО: щороку, ніби вперше
День медика – з виїздом на природу
Безкоштовна стоматологія - ще цілий тиждень
Катеринопільські вчителі на екскурсії в «Софіївці»
Дякуємо за подорож по Черкаському зоопарку!
Два крила Дар`ї Дейнеги
Увага! Увага! Шановні катеринопільці!