Наш депутат на сесії Канівської районної ради
01.10.2017 19:58:40
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id506

Особливою видалася чергова сесія Канівської районної ради, яка розпочалася з представлення запрошених державних посадовців, а їх прибуло, як ніколи великим представництвом. Це і народний депутат України Владислав Голуб, і голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, і депутати облради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр КОВАЛЕНКО та Володимир БРАТАНІЧ, а також помічники інших народних депутатів. Про це повідомляє у мережі «Фейсбук» Канівська районна організація ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Обговорення понад 20 питань повістки пленарного засідання пройшли в діловій і конструктивній обстановці. Особливе пожвавлення і активність депутатів районної ради викликало звернення депутата Черкаської обласної ради Олександра КОВАЛЕНКА до Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин «Про гарантовану державну фінансову підтримку сільгосптоваровиробників». В підтримку вказаного звернення, його актуальності і головне – необхідності для розвитку і збереження сіл виступили депутати ради Олег Лактіонов та Сергій Геращенко. В результаті депутати одноголосно підтримали звернення Олександра КОВАЛЕНКА.

Ще одне звернення до Верховної Ради України із проханням прискорити розгляд і прийняття Закону України «Про позбавлення недоторканості Народних депутатів України» районні депутати також одноголосно підтримали і проголосували «за».

Однією із вимог Революції Гідності було забезпечення рівності всіх громадян перед законом, говорили на сесії. Партії, які сформували коаліцію у Парламенті перед виборами, запевняли, що скасування недоторканності буде їх першочерговим кроком. Проте після виборів парламентські фракції політичних сил, які брали на себе зобов’язання забезпечити громадянам України рівні права, відмовилися від обіцянок. Присутній на початку сесійного засідання народний депутат України Владислав Голуб зауважив, що це надзвичайно важливий крок на шляху впровадження правової рівності та закликав районних обранців однозначно голосувати за це звернення.

ПОРАДИ І ПРОПОЗИЦІЇ ВІД ЛІДЕРА ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

Під час відвідування Канівщини депутат Черкаської обласної ради, секретар ради Черкаської обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр КОВАЛЕНКО не тільки поспілкувався з районним активом, головою асоціації фермерів, депутатами районної ради під час проведення 17 сесії, а і відвідав село Степанці та село Таганчу.

Народного обранця цікавили питання, як працює новостворена Степанецька ОТГ, які є проблеми на стадії організаційної роботи, і яке бачення у депутатів Степанецької ОТГ \щодо прискорення проходження, як завжди, складного організаційного періоду становлення.

Депутати Степанецької ОТГ від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олена Крикун, Олена Житарєва, Віктор Назаренко та Леся Трофимчук поділилися з Олександром КОВАЛЕНКО своїми бідами та проблемами сільських громад, які увійшли до Степанецької ОТГ.

По закінченню зустрічі, Олександр КОВАЛЕНКО дав поради депутатам Степанецької ОТГ з досвіду роботи Єрківської та Мокрокалигірської ОТГ Катеринопільського району – як і що потрібно робити, щоб ефективно і швидко подолати труднощі організаційного становлення об’єднаної громади.

В селі Таганча, Олександр КОВАЛЕНКО зустрівся з місцевими депутатами сільської ради та активом ВО «ЧЕРКАЩАНИ» за участі депутата Канівської районної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олега Лактіонова та Таганчанського сільського голови Олександра Пождеми.

У процесі спілкування найбільше було запитань до обласного лідера ВО «ЧЕРКАЩАНИ» щодо процесу створення Таганчанської ОТГ, отримання земельних ділянок учасниками АТО та працівниками соціальної сфери. Та найбільше таганчанців турбувала проблема відсутності роботи в селі, де проживає понад 1000 осіб.

Олександр КОВАЛЕНКО, як громадський діяч і разом з тим керівник успішного фермерського господарства на Катеринопільщині дав поради і конкретні пропозиції таганчанському активу, насамперед, у створенні малих сільськогосподарських та обслуговуючих кооперативів, підготовці цікавих пропозицій і проектів для інвесторів із широкою публікацією в інформаційному просторі.

- Якщо потрібно,завітайте на Катеринопільщину, де вже успішно працюють дві ОТГ – ми вам розповімо, покажемо і навіть станемо дієвими партнерами, і я особисто також, по допомозі в створенні Таганчанської ОТГ, - порекомендував Олександр КОВАЛЕНКО активу по створенню Таганчанської ОТГ на завершення зустрічі.

06.10.2017 19:42:30
админ не удзаляй

нехайс церькву дострьоит как обещал сам знает где и люди знают где .Шо....

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря