Учасникам АТО «Урожай» вручив земельні сертифікати
01.10.2017 20:14:43
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id507

«Вчора в Катеринополі вручив сертифікати на право володіння землею ще 14 учасникам антитерористичної операції. Для людей, які віддано боронили кордони нашої країни на Сході, момент отримання документів на землю стає довгоочікуваним святом. У законі прописано право учасників АТО на отримання земельної ділянки, проте через корупцію та бюрократію чекати багатьом з них доводиться по кілька років. Тому щоразу, коли вручаю нашим хлопцям-захисникам документи на землю, мені особисто легше не стає, бо розумію, наскільки наше законодавство віддалене від стандартів громадянського суспільства і не може гарантувати підтримку тих, хто своїм життям ризикує на передовій». Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» написав директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький.

Минулого четверга у приміщенні Катеринопільської райдержадміністрації відбулося вручення земельних сертифікатів 14 учасникам АТО. Деякі з них отримали обіцяну державою землю посмертно і одержати довгожданний документ про право власності на ділянку прийшли родичі загиблих. Так, за Героя АТО Руслана Бобурова отримала нарешті пай його донька Юлія, а на церемонію вручення завітала її мама Олена Володимирівна.

Під час кожного вручення, яке здійснював директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький, звучав урочистий марш у виконанні духового оркестру. Керівництво «Урожаю» потурбувалося, аби ця подія стала справжнім святом та супроводжувалася піднесеним настроєм і для атовців, і для їхніх родин. Адже більшості з них довелося добиватися свого права на земельний наділ не один рік. Домогтися справедливості допоміг «Урожай».

Привітати учасників бойових дій на Сході прийшли голова Катеринопільської райдержадміністрації Ольга Ніколенко, депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, посадовці та журналісти. У своєму виступі перед учасниками АТО Олександр Коваленко, зокрема, сказав:

- Сьогодні нарешті ви отримали землю, якої, можливо, довго добивалися, але справедливість перемогла. Ви по праву тепер є власниками ділянок, які надано вам державою, бо захищали і захищаєте нашу Україну від посягань російського агресора. Хотілося б вибачитися перед вами за те, що довелося, можливо, пооббивати пороги в надії отримати земельний пай. Але сьогодні про це не хочеться згадувати, дякую, що не зневірилися у нашій державі. Тож з такої доброї нагоди приєднуюсь до всіх щирих побажань.

Не секрет, що ТОВ «НВФ «Урожай» успішно реалізовує цей проект, як і багато інших, завдяки сприянню депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка та керівництва Катеринопільської РДА, безпосередньо очільниці району Ольги Ніколенко.

- Приємно розділити з вами радість сьогоднішньої події, - сказала Ольга Петрівна. – Хочеться низько вклонитися вам за ваші мужність і героїзм, проявлені у боях на Сході. Запевняю, що питання, пов’язане з видачею землі учасникам АТО – під постійним контролем влади. І надалі підтримуватимемо тісні взаємозв’язки для зростання актуальності даного питання щодо всіх чоловіків, які повернулися з АТО і які ще захищають Україну.

На фото вгорі: учасники бойових дій в АТО та члени їх родин на добру згадку сфотографувалися з директором ТОВ «НВФ «Урожай» Олегом Васецьким та депутатом Черкаської обласної ради Олександром Коваленком.

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря