«ЧЕРКАЩАНИ» вручили Вербовецькому НВК холодильник
14.10.2017 19:49:32
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id508

Дещо раніше дирекція Вербовецького НВК звернулася до Катеринопільської райорганізації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» з проханням допомогти придбати холодильник. І 1 вересня Вербовецькому НВК було вручено сертифікат на його придбання. А оскільки для цієї політичної сили вручення найнеобхідніших речей школам району на початку кожного навчального року вже стало доброю традицією, то з черговим презентом об`єднання земляків не забарилося.

6 жовтня навчально-виховний заклад Вербовця зустрічав почесних гостей з бажаним подарунком. Віднині діти отримали потрібну річ – добротний холодильник. До школи в той день завітали депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, його помічник-консультант Ніна Бабушко, заступник голови Катеринопільської РДА Ольга Шарига та голова Катеринопільської райорганізації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктор Куцерук.

А презентував холодильник особисто депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, звернувшись до педагогічного колективу з теплими побажаннями успіхів у вихованні підростаючого покоління. А, звертаючись до дітей, висловив упевненість, що тепер і навчатися вони будуть з більшою наполегливістю. У свою чергу «ЧЕРКАЩАНИ» і надалі дбатимуть про покращення матеріально-технічної бази школи.

Читайте також:
Слідами вручених сертифікатів
Над кулінарією поставили мобільну вежу
Усі ми виросли в цій школі!
В Катеринополі відзначили День Захисника Вітчизни
«ЧЕРКАЩАНИ» вручили Вербовецькому НВК холодильник
Учасникам АТО «Урожай» вручив земельні сертифікати
Наш депутат на сесії Канівської районної ради
Депутат виступив за попередження екологічної катастрофи
Головний «ЧЕРКАЩАНИН» Катеринопільщини привітав еменесників
«ЧЕРКАЩАНИ» повністю відремонтували навісний місточок у Потоках