«ЧЕРКАЩАНИ» вручили Вербовецькому НВК холодильник
14.10.2017 19:49:32
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id508

Дещо раніше дирекція Вербовецького НВК звернулася до Катеринопільської райорганізації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» з проханням допомогти придбати холодильник. І 1 вересня Вербовецькому НВК було вручено сертифікат на його придбання. А оскільки для цієї політичної сили вручення найнеобхідніших речей школам району на початку кожного навчального року вже стало доброю традицією, то з черговим презентом об`єднання земляків не забарилося.

6 жовтня навчально-виховний заклад Вербовця зустрічав почесних гостей з бажаним подарунком. Віднині діти отримали потрібну річ – добротний холодильник. До школи в той день завітали депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, його помічник-консультант Ніна Бабушко, заступник голови Катеринопільської РДА Ольга Шарига та голова Катеринопільської райорганізації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктор Куцерук.

А презентував холодильник особисто депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, звернувшись до педагогічного колективу з теплими побажаннями успіхів у вихованні підростаючого покоління. А, звертаючись до дітей, висловив упевненість, що тепер і навчатися вони будуть з більшою наполегливістю. У свою чергу «ЧЕРКАЩАНИ» і надалі дбатимуть про покращення матеріально-технічної бази школи.

Читайте також:
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі