Усі ми виросли в цій школі!
03.11.2017 8:17:29
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id510

Це було неймовірне свято з духовим оркестром, різнокольоровими повітряними кульками, козачатами при вході та безліччю картин, виробів, світлин – так зустрічала своїх випускників Катеринопільська школа №2. Особливо раді бачити колишніх вже дорослих учнів у рідних шкільних стінах директор Лідія Мандрика та завуч Павло Фартух. Так зворушливо було перенестися в шкільні роки, вдихнути пахощі шкільного коридору, пройтися класами, посидіти за своєю колишньою партою.

Зі шкільних класів гості заняли місця у залі Будинку культури. Концертні номери чергувались із виступами, народні танці ─ із бальними, звучало багато вітань, випускники та гості вшановували ювілярку подарунками.

Теплими словами згадувала рідну 2-гу школу голова Катеринопільської райдержадміністрації Ольга Ніколенко, розповідаючи про шкільні роки, улюблених учителів. Звертаючись до попереднього багаторічного директора Павла Вовкотруба, Ольга Петрівна запевнила, що школу обов’язково добудують і Павло Іларіонович перерізатимете стрічку на відкритті!

З подарунком – сертифікатом на придбання акустичної системи – завітав на ювілейне свято школи депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко. Хоч Олександр Анатолійович не є випускником Катеринопільської школи №2, та в цій школі здобував середню освіту його син Олег. До того ж, із другою школою нерозривно пов`язана депутатська діяльність Коваленка, Як спонсор і меценат Коваленко постійно допомагає цьому навчальному закладові, З нагоди такої визначної дати в житті школи багато теплих побажань адресував Олександр Анатолійович і випускникам школи, і нинішнім учням, і педагогічному колективу.

- Катеринопільська школа №2 для мене асоціюється з постійною і безвідмовною допомогою колишньому колгоспу ім.Леніна, - звернувся Олександр Анатолійович до присутніх. - Як правонаступник цього господарства, ФК «Агро-Вікторія-Катеринопіль» назавжди залишається добрим партнером школі у всіх починаннях. Вважаю своїм обов`язком допомагати цьому навчальному закладу не лише як депутат, але і як керівник-фермер.

Естафету вітань підхопили голова райради Віталій Верета, селищний голова Іван Гегедош, численні випускники, чиновники, відомі підприємці, а також колеги-педагоги з 1-ої школи, ліцею, Уманського національного інституту садівництва. Привітати рідну школу з ювілеєм прибули Василь Фурман (член Ради Національного банку України, доктор економічних наук, професор), Людмила Ердман-Вовк (учитель англійської мови 1-ої Черкаської гімназії).

Згадували на святі педагогів-засновників закладу. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять учителів, що відійшли у вічність ─ Надію Василівну Бездєнєжних, Ніну Григорівну Івашкевич, Юлію Микитівну Кудряву, Ніну Віталіївну Палієнко, Ксенію Тимофіївну Луцишину, Олександру Василівну Коваль.

За свій вік школа вручила дипломи більш ніж 2 тисячам випускників. Близько 186 із них присвятили життя медицині (26 працюють у Катеринопільській ЦРЛ). Аграріями стали понад 300, з них у районі працює 80 осіб. Педагогічний фах обрали 365 випускників. На освітянській ниві Катеринопільщини працює 62. Спорту своє життя присвятили 69. Роботі в соціальній сфері – 627. Близько 200 стали військовими, правоохоронцями, рятувальниками.

Випускники поспішали привітати рідну школу з усіх куточків землі, передаючи відео-привітання з Китаю, Чехії, Німеччини, Америки, Португалії.

Щастя та розквіту рідній школі! Здоров’я та благополуччя її учителям!

За матеріалом випускниці Катеринопільської ЗОШ №2

Тетяни Івашкевич

Читайте також:
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі