Усі ми виросли в цій школі!
03.11.2017 8:17:29
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id510

Це було неймовірне свято з духовим оркестром, різнокольоровими повітряними кульками, козачатами при вході та безліччю картин, виробів, світлин – так зустрічала своїх випускників Катеринопільська школа №2. Особливо раді бачити колишніх вже дорослих учнів у рідних шкільних стінах директор Лідія Мандрика та завуч Павло Фартух. Так зворушливо було перенестися в шкільні роки, вдихнути пахощі шкільного коридору, пройтися класами, посидіти за своєю колишньою партою.

Зі шкільних класів гості заняли місця у залі Будинку культури. Концертні номери чергувались із виступами, народні танці ─ із бальними, звучало багато вітань, випускники та гості вшановували ювілярку подарунками.

Теплими словами згадувала рідну 2-гу школу голова Катеринопільської райдержадміністрації Ольга Ніколенко, розповідаючи про шкільні роки, улюблених учителів. Звертаючись до попереднього багаторічного директора Павла Вовкотруба, Ольга Петрівна запевнила, що школу обов’язково добудують і Павло Іларіонович перерізатимете стрічку на відкритті!

З подарунком – сертифікатом на придбання акустичної системи – завітав на ювілейне свято школи депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко. Хоч Олександр Анатолійович не є випускником Катеринопільської школи №2, та в цій школі здобував середню освіту його син Олег. До того ж, із другою школою нерозривно пов`язана депутатська діяльність Коваленка, Як спонсор і меценат Коваленко постійно допомагає цьому навчальному закладові, З нагоди такої визначної дати в житті школи багато теплих побажань адресував Олександр Анатолійович і випускникам школи, і нинішнім учням, і педагогічному колективу.

- Катеринопільська школа №2 для мене асоціюється з постійною і безвідмовною допомогою колишньому колгоспу ім.Леніна, - звернувся Олександр Анатолійович до присутніх. - Як правонаступник цього господарства, ФК «Агро-Вікторія-Катеринопіль» назавжди залишається добрим партнером школі у всіх починаннях. Вважаю своїм обов`язком допомагати цьому навчальному закладу не лише як депутат, але і як керівник-фермер.

Естафету вітань підхопили голова райради Віталій Верета, селищний голова Іван Гегедош, численні випускники, чиновники, відомі підприємці, а також колеги-педагоги з 1-ої школи, ліцею, Уманського національного інституту садівництва. Привітати рідну школу з ювілеєм прибули Василь Фурман (член Ради Національного банку України, доктор економічних наук, професор), Людмила Ердман-Вовк (учитель англійської мови 1-ої Черкаської гімназії).

Згадували на святі педагогів-засновників закладу. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять учителів, що відійшли у вічність ─ Надію Василівну Бездєнєжних, Ніну Григорівну Івашкевич, Юлію Микитівну Кудряву, Ніну Віталіївну Палієнко, Ксенію Тимофіївну Луцишину, Олександру Василівну Коваль.

За свій вік школа вручила дипломи більш ніж 2 тисячам випускників. Близько 186 із них присвятили життя медицині (26 працюють у Катеринопільській ЦРЛ). Аграріями стали понад 300, з них у районі працює 80 осіб. Педагогічний фах обрали 365 випускників. На освітянській ниві Катеринопільщини працює 62. Спорту своє життя присвятили 69. Роботі в соціальній сфері – 627. Близько 200 стали військовими, правоохоронцями, рятувальниками.

Випускники поспішали привітати рідну школу з усіх куточків землі, передаючи відео-привітання з Китаю, Чехії, Німеччини, Америки, Португалії.

Щастя та розквіту рідній школі! Здоров’я та благополуччя її учителям!

За матеріалом випускниці Катеринопільської ЗОШ №2

Тетяни Івашкевич

Читайте також:
Слідами вручених сертифікатів
Над кулінарією поставили мобільну вежу
Усі ми виросли в цій школі!
В Катеринополі відзначили День Захисника Вітчизни
«ЧЕРКАЩАНИ» вручили Вербовецькому НВК холодильник
Учасникам АТО «Урожай» вручив земельні сертифікати
Наш депутат на сесії Канівської районної ради
Депутат виступив за попередження екологічної катастрофи
Головний «ЧЕРКАЩАНИН» Катеринопільщини привітав еменесників
«ЧЕРКАЩАНИ» повністю відремонтували навісний місточок у Потоках