Над кулінарією поставили мобільну вежу
10.11.2017 18:21:43
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id511

У Катеринополі над приміщенням колишньої пекарні, де розміщується кулінарний відділ місцевого споживчого товариства, віднедавна змонтовано вежу мобільного зв’язку. Жителі прилеглих вулиць чинять спротив і відкрито висловлюють його у зверненнях до різних інстанції. Кажуть, поки-що це не дало результату, а на письмові заяви відповідальні служби дають відповіді, які не задовольняють скаржників.

Насамперед, з цього приводу люди написали заяви голові Катеринопільської РДА Ользі Ніколенко та селищному голові Іванові Гегедошу. «Ми, жителі вулиць Шевченка, Ходюка, які проживають близько біля території Катеринопільського РайСТ (кулінарії) , де будується базова станція мобільного зв’язку, звертаємось до вас із проханням посприяти у припиненні встановлення цієї антени. Відстань від станції до найближчого житлового будинку складає менше 35 метрів, що є небезпечним для здоров`я людей. Звертаємо вашу увагу, що ця вежа розміщена поблизу дитячого садка, школи і ліцею, що може негативно вплинути на самопочуття дітей (... )19 підписів».

Скаржники зауважують, що у Катеринополі достатньо віддалених місць, де можна встановити таку конструкцію і просять владу посприяти у демонтажі мобільної вежі. Цікаво, що на письмове звернення жителів Катеринопільське районне управління держпродспоживслужби в Черкаській області (О.В.Полянський) надіслало відповідь, що такі проблеми взагалі не входять в компетенцію установи. Катеринопільська селищна рада запевнила, що працює над вирішенням цього питання і повністю на стороні людей. Райдержадміністрація поки-що зберігає дипломатичну мовчанку.

- Коли монтували вежу, я підійшла до робітників і зробила їм зауваження, що тут не місце для станції мобільного зв’язку, - каже жителька селища Людмила Кравченко. – Адже поблизу дитячі установи і взагалі подібні антени не встановлюють у центрі населеного пункту. На це я отримала відповідь, що коли буду заважати їм працювати, то вони викличуть поліцію.

Незважаючи ні на що, мобільну вежу таки змонтували, тепер почалося протистояння між мешканцями вулиць і головою Катеринопільської райспоживспілки Віктором Приємським. Людмила Миколаївна каже, що факт установлення мобільної вежі на території кулінарії Віктор Васильович пояснює гострою необхідністю підприємства заробляти кошти для існування.

15.11.2017 17:29:37
141

перекрийте дорогу

11.11.2017 19:49:24
Лікар

Та наплювати їм на здоров"я людей. Дуже скоро мешканці прилеглих до вишки вулиць відчують на собі її негативний вплив. Куди дивиться сел. рада, адміністрація?

Читайте також:
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі