Над кулінарією поставили мобільну вежу
10.11.2017 18:21:43
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id511

У Катеринополі над приміщенням колишньої пекарні, де розміщується кулінарний відділ місцевого споживчого товариства, віднедавна змонтовано вежу мобільного зв’язку. Жителі прилеглих вулиць чинять спротив і відкрито висловлюють його у зверненнях до різних інстанції. Кажуть, поки-що це не дало результату, а на письмові заяви відповідальні служби дають відповіді, які не задовольняють скаржників.

Насамперед, з цього приводу люди написали заяви голові Катеринопільської РДА Ользі Ніколенко та селищному голові Іванові Гегедошу. «Ми, жителі вулиць Шевченка, Ходюка, які проживають близько біля території Катеринопільського РайСТ (кулінарії) , де будується базова станція мобільного зв’язку, звертаємось до вас із проханням посприяти у припиненні встановлення цієї антени. Відстань від станції до найближчого житлового будинку складає менше 35 метрів, що є небезпечним для здоров`я людей. Звертаємо вашу увагу, що ця вежа розміщена поблизу дитячого садка, школи і ліцею, що може негативно вплинути на самопочуття дітей (... )19 підписів».

Скаржники зауважують, що у Катеринополі достатньо віддалених місць, де можна встановити таку конструкцію і просять владу посприяти у демонтажі мобільної вежі. Цікаво, що на письмове звернення жителів Катеринопільське районне управління держпродспоживслужби в Черкаській області (О.В.Полянський) надіслало відповідь, що такі проблеми взагалі не входять в компетенцію установи. Катеринопільська селищна рада запевнила, що працює над вирішенням цього питання і повністю на стороні людей. Райдержадміністрація поки-що зберігає дипломатичну мовчанку.

- Коли монтували вежу, я підійшла до робітників і зробила їм зауваження, що тут не місце для станції мобільного зв’язку, - каже жителька селища Людмила Кравченко. – Адже поблизу дитячі установи і взагалі подібні антени не встановлюють у центрі населеного пункту. На це я отримала відповідь, що коли буду заважати їм працювати, то вони викличуть поліцію.

Незважаючи ні на що, мобільну вежу таки змонтували, тепер почалося протистояння між мешканцями вулиць і головою Катеринопільської райспоживспілки Віктором Приємським. Людмила Миколаївна каже, що факт установлення мобільної вежі на території кулінарії Віктор Васильович пояснює гострою необхідністю підприємства заробляти кошти для існування.

15.11.2017 17:29:37
141

перекрийте дорогу

11.11.2017 19:49:24
Лікар

Та наплювати їм на здоров"я людей. Дуже скоро мешканці прилеглих до вишки вулиць відчують на собі її негативний вплив. Куди дивиться сел. рада, адміністрація?

Читайте також:
Слідами вручених сертифікатів
Над кулінарією поставили мобільну вежу
Усі ми виросли в цій школі!
В Катеринополі відзначили День Захисника Вітчизни
«ЧЕРКАЩАНИ» вручили Вербовецькому НВК холодильник
Учасникам АТО «Урожай» вручив земельні сертифікати
Наш депутат на сесії Канівської районної ради
Депутат виступив за попередження екологічної катастрофи
Головний «ЧЕРКАЩАНИН» Катеринопільщини привітав еменесників
«ЧЕРКАЩАНИ» повністю відремонтували навісний місточок у Потоках