Слідами вручених сертифікатів
10.11.2017 18:48:20
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id512

Депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Анатолійович Коваленко відвідав Лисичобалківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" та вручив подарунок - пральну машину дитячому садочку. Про це повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» Катеринопільська райорганізації ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Подарунковий сертифікат для придбання дошкільному закладу цього необхідного обладнання Олександр Анатолійович приурочив до першовересневого Дня Знань. Попередньо до депутата з проханням про надання дитячому садочку пральної машини звернувся колектив закладу. Дотримуючи слова, Олександр Коваленко нещодавно сам особисто приїздив до Лисичої Балки з цінним подарунком. Адміністрація, педагогічний та батьківський колективи висловлюють щиру вдячність за таку необхідну річ, що її досі так не вистачало сільській дошкільній установі.

***

Одразу після святкового відзначення 60-річчя Катеринопільської ЗОШ №2 депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко,.не відкладаючи добру справу на потім, завітав до цього навчального закладу із подарунком – акустичною системою, сертифікат для якої вручив під час ювілейних урочистостей. Це стало ніби продовженням тих приємних подій, які відбулися у Будинку культури з нагоди ювілею навчального закладу. Директор Катеринопільської школи №2 Лідія Мандрика висловила безмежну вдячність Олександрові Коваленку за цінний подарунок.

Як зазначає Олександр Анатолійович, він вважає своїм обов`язком допомагати цьому навчальному закладу не лише як депутат, але і як керівник-фермер. Бо Катеринопільська школа №2 завжди асоціюється з постійною і безвідмовною допомогою колишньому колгоспу ім.Леніна. Як правонаступник цього господарства, ФК «Агро-Вікторія-Катеринопіль», що його очолює Олександр Коваленко, назавжди залишається добрим партнером школі у всіх починаннях.

Читайте також:
Весняно-польові роботи з новою технікою та старими кадрами
Олександр Коваленко забезпечив поїздку на фестиваль робототехніки
У Мокрокалигірському профцентрі радилися за «круглим столом»
«ЧЕРКАЩАНИ» подарували катеринопільцям смачні паски
Олександр Коваленко привітав переможців волейбольного турніру
"ЧЕРКАЩАНИ" - чемпіони України
Звіт депутата Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександра Коваленка за 2017 рік
Події минулого тижня
Мокрокалигірський професійний центр відзначився на обласній виставці
Фестиваль юних еменесників