Слідами вручених сертифікатів
10.11.2017 18:48:20
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id512

Депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Анатолійович Коваленко відвідав Лисичобалківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" та вручив подарунок - пральну машину дитячому садочку. Про це повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» Катеринопільська райорганізації ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Подарунковий сертифікат для придбання дошкільному закладу цього необхідного обладнання Олександр Анатолійович приурочив до першовересневого Дня Знань. Попередньо до депутата з проханням про надання дитячому садочку пральної машини звернувся колектив закладу. Дотримуючи слова, Олександр Коваленко нещодавно сам особисто приїздив до Лисичої Балки з цінним подарунком. Адміністрація, педагогічний та батьківський колективи висловлюють щиру вдячність за таку необхідну річ, що її досі так не вистачало сільській дошкільній установі.

***

Одразу після святкового відзначення 60-річчя Катеринопільської ЗОШ №2 депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко,.не відкладаючи добру справу на потім, завітав до цього навчального закладу із подарунком – акустичною системою, сертифікат для якої вручив під час ювілейних урочистостей. Це стало ніби продовженням тих приємних подій, які відбулися у Будинку культури з нагоди ювілею навчального закладу. Директор Катеринопільської школи №2 Лідія Мандрика висловила безмежну вдячність Олександрові Коваленку за цінний подарунок.

Як зазначає Олександр Анатолійович, він вважає своїм обов`язком допомагати цьому навчальному закладу не лише як депутат, але і як керівник-фермер. Бо Катеринопільська школа №2 завжди асоціюється з постійною і безвідмовною допомогою колишньому колгоспу ім.Леніна. Як правонаступник цього господарства, ФК «Агро-Вікторія-Катеринопіль», що його очолює Олександр Коваленко, назавжди залишається добрим партнером школі у всіх починаннях.

16.11.2017 13:59:03
ярема

коваленко жирна свиня яка рветься до корита 0975189741

Читайте також:
Слідами вручених сертифікатів
Над кулінарією поставили мобільну вежу
Усі ми виросли в цій школі!
В Катеринополі відзначили День Захисника Вітчизни
«ЧЕРКАЩАНИ» вручили Вербовецькому НВК холодильник
Учасникам АТО «Урожай» вручив земельні сертифікати
Наш депутат на сесії Канівської районної ради
Депутат виступив за попередження екологічної катастрофи
Головний «ЧЕРКАЩАНИН» Катеринопільщини привітав еменесників
«ЧЕРКАЩАНИ» повністю відремонтували навісний місточок у Потоках