9 грудня коронують "Міс-Катеринопільщини"
24.11.2017 5:48:56
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id513

15-ом дівчатам із 20, які виявили бажання взяти участь у конкурсі «Міс-Катеринопільщина», віддали перевагу організатори шоу, яке в Катеринопільському районі започатковує ТОВ «НВФ «Урожай» . Сподіваємось, на конкурсі краси постануть найбільш вродливі і талановиті катеринопільчанки, які на районній сцені у повній мірі продемонструють глядачам свою вишукану вроду, здібності та ерудицію. Хто ці загадкові красуні, ми дізнаємося невдовзі. Свято дівочої краси та інтелекту відбудеться 9 грудня в Катеринопільському будинку культури.

Варто зазначити, що 20 бажаючих отримати корону найкрасивішої катеринопільчанки – це не межа для нашого району. Погодьтеся, маємо набагато більше вродливого молодого жіноцтва. Очевидно, багато гарних дівчат просто не наважилися заповнити анкети для участі у конкурсі на звання кращої катеринопільчанки. Виявили чи то скромність чи невпевненість у собі, помилково вважаючи, що до призів їм не дотягнутися.

І даремно. Адже саме конкурс «Міс-Катеринопільщина» допомагає позбутися комплексу заниженої самооцінки. І призи варті того, щоб за них поборотися. Головний приз, як відомо, 50 тисяч гривень від ТОВ «НВФ «Урожай». Як повідомила спеціаліст зі зв'язків з громадськістю в ТОВ "НВФ "Урожай" Наталія Каузак, за друге і третє місце вручатимуть подарунки депутати Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко (айфон) та Артур Футима (планшет).

"Містечко над Тікичем"

Читайте також:
На Катеринопільщині лисиця покусала 6-річну дівчинку
3 тисячі гривень – від депутата і постійного спонсора
Село відродиться, якщо йому повернуть землю і повноваження, – Олександр Коваленко
8 Березня в Катеринополі рятували жінку від смерті
Боротьба за землю: аграрії перемагають корупцію
Переможці поїдуть до Польщі
Четверте питання на сесії відмінили
Мокрокалигірський БРЦПО вшанував учасників бойових дій
У Катеринополі грабують і вбивають
Знайшли трактор Олега Бабченка