Конкурс краси і "дивні питання"
02.01.2018 14:19:36
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id516

Ведуча феєричного шоу «Міс-Катеринопільщина», яке відбулося на початку грудня в місцевому Будинку культури, Ольга Касьянова на своїй сторінці у «Фейсбук» «KasyaNova Event» згодом поділилася своїми думками щодо проведенного заходу. Точніше, Ольга пише, що їй довелося почути не лише захоплені відгуки про вперше проведене на Катеринопільщині свято краси та інтелекту. До ведучої звернулися і невдоволені люди з цілим рядом «дивних запитань». Ольга Касьянова закликала бути чемними в коментарях.

«Ми не очікували, що районний конкурс здатен підняти таку хвилю цікавості і емоційних реакцій, - написала Ольга Касьянова. - Але після «МісКатеринопільщина-2017», окрім захоплених дифірамбів, нам довелося відповісти на купу дивних запитань, приміром:

- чому дівчина, якій 19 програла тій, якій за 20? Вона ж молодше, значить краща!

- скільки учасниця Х заплатила Ользі Касьяновій, щоб та про неї так гарно сказала?

- чому усім дівчатам не дали корони? Вони ж всі молодці!

- чому одних дівчат світлорежисер «прям сильно світив», а на других «почті не світив?»

і всяке подібне.

Ми радіємо, що всі ці питання ставлять нам не самі дівчатка, а глядачі. А глядачі мають право: вони ж - мами, бабусі, однокласники, колеги, сусіди - і кожен з них вважає саме свою донечку-сестру-однокласницю найкращою.

Чесно - ми теж так вважаємо. Всі улюблені і рідні.

P.S. Дуже віримо, що всі наші дописувачі будуть чемними у коментарях. І в житті)))», - висловила свої сподівання ведуча «Міс-Катеринопільщина» Ольга Касьянова на своїй сторінці у «Фейсбук», виклавши для користувачів ще цілий відео-сюжет про конкурс.

Нагадаємо, конкурс «Міс-Катеринопільщина» відбувся 9 грудня. Перемога дісталася 16-річній Дар`ї Стоколос, першою віце-міс стала 24-річна Олена Чмир, другою віце-міс оголошено 17-річну Дашу Безкоровайну.

На фото: ведуча Ольга Касьянова була ще й організатором шоу «Міс-Катеринопільщина». Депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко подарував Ользі букет червоних троянд.

Читайте також:
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?
«Урожай» сіє медовий соняшник
Шкода, не було там «Курочки Ряби»
Випуск у Мокрокалигірському БРЦПО: щороку, ніби вперше
День медика – з виїздом на природу
Безкоштовна стоматологія - ще цілий тиждень
Катеринопільські вчителі на екскурсії в «Софіївці»
Дякуємо за подорож по Черкаському зоопарку!
Два крила Дар`ї Дейнеги
Увага! Увага! Шановні катеринопільці!