Новорічна ялинка через 30 років
03.01.2018 11:58:57
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id518

Майже тридцять років у селі Залізнячка не влаштовували Новорічне свято. Зазвичай жителі села їхали до ялинки, яку вбирали у селищі Єрки, сьогодні це Єрківська об’єднана громада, до якої входить і Залізнячка. Та сільські активісти домоглися, щоб і у їхньому селі нарешті люди отримали змогу незалежно відсвяткувати Новоріччя. Це стало реальністю завдяки допомозі депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка, який виділив на проведення свята 2,5 тисячі гривень. Про радість святкування Нового року у Залізнячці на своїй сторінці у «Фейсбук» написав депутат Катеринопільської районної ради від «ЧЕРКАЩАН» Микола Шевченко.

« В с.Залізнячка в Новорічну ніч відбулося святкування зустрічі Нового Року!!! За фінансової підтримки ВО Черкащани,депутата Черкаської обласної ради Коваленко Олександра Анатолійовича. Жителів села привітав Шевченко Микола,депутат Катеринопільської районної ради від ВО "Черкащани", голова Єрківської громади Леонід Польовий. Свято вдалося на славу. Перед жителями села виступили - духовий оркестр громади,та з колядками фольклорний ансамбль"Сусіди". Відбулися ігри, конкурси, варили вареники, кашу, було дуже смачно. А ще Новорічна дискотека в стилі 80-х запам'ятається на весь рік!!!

З Новим роком! Щастя, здоров`я, миру, кохання та добра!!!» - побажав усім Микола Шевченко.

Не без спонсорської допомоги Олександра Коваленка відбулося свято і в Шостаківському НВК. Олександр Анатолійович виділив кошти на придбання костюмів для діда Мороза та Снігуроньки, а також солодощів для дітей.

«Перед кожним Новим роком наша школа перетворюється на "справжній театр", - пише на своїй сторінці у «Фейсбук» директор Шостаківського НВК Тамара Калінічук, - Кожен виконує свою роль, готують костюми. А щоб свято було ще веселішим і смачнішим, наші спонсори: НВФ "УРОЖАЙ", наш випускник Олександр Коваленко подарували дітям чудові пакунки солодощів. Олександр Анатолійович допоміг нам з придбанням костюмів Діда Мороза та Снігурки. Сільський голова Микола Піщаний подбав про пишні красуні-ялиночки. Від нашого випускника Василя Фурмана вручили п'ятьом переможцям змагання "Ліга чемпіонів" щомісячні премії. Переможців загальношкільного змагання з навчання, дисципліни та виховної роботи нагородили дипломами. Отже, підсумки року чудові! ДЯКУЄМО!!!», - Тамара Калінічук не приховує вдячності спонсорам та свого захоплення від проведеного з їх допомогою новорічного театрального видовища.

Вручення подарунків дітям «ЧЕРКАЩАНИ» на чолі з Олександром Коваленком розпочали ще від свята Святого Миколая. Так, депутат Катеринопільської районної ради Михайло Онуфрієнко роздавав солодощі від Святого Миколая пальчиківським дітям, а депутат Катеринопільської селищної ради Ігор Качуровський приїздив перед Новим роким із пакунками у Ямпіль.

У День Святого Миколая депутат Черкаської обласної ради від ВО "Черкащани" Коваленко Олександр Анатолійович завітав до Катеринопільського реабілітаційного центру для дітей інвалідів. Побажав усім присутнім веселих та радісних свят, родинного затишку та благополуччя , передав реабілітаційному центру пісочницю SportBaby для дітей з особливими потребами та вручив дітям солодкі подарунки .

Загалом на новорічно-миколаївські святкові заходи «ЧЕРКАЩАНИ» виділили майже 15 тисяч гривень.

"Містечко над Тікичем"

Фото з соцмереж

03.01.2018 18:15:13
Валерій Прилука

Ви тільки пишіть правду, Коваленко Олександр дійсно спонсорував хор "Велика Родина" під керівництвом Одуденків Раїси та Юрія , ядром якого є єрківсько-залізняцько-катеринопільський фольклорний гурт "Сусіди" гонимі у рідному селищі Польовим Л,О.

Читайте також:
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі