Христос народився! Славімо його!
07.01.2018 17:07:26
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id519

Шановні друзі, колеги !

Зустріч Різдва Христового – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Тому дозвольте від щирого серця привітати Вас із Різдвом і побажати міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань!

Нехай рік Новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаю, щоб Ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Хай Різдво Христове наповнює серце любов'ю, надією і вірою! Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. Тепла і світла у вашій оселі!

З повагою депутат Черкаської обласної ради від ВО "Черкащани" Олександр Коваленко

Дорогі катеринопільці!

Від щирого серця хочу привітати Вас із Різдвом Христовим. Нехай біди ніколи не відвідають Ваш дім, нехай перебуває з Вами тільки щастя і успіх. Дай Бог Вам міцного здоров'я для душі і тіла. Коли Різдвяна ніч блисне зірками, нехай омріяне і найдобріше ваше бажання здійсниться. Нехай майбутнє принесе розуміння сенсу буття та усвідомлення власного щастя! Нехай минуле приходить лише світлими спогадами, а справжнє залишається радісним і успішним.

Катеринопільський селищний голова Іван Гегедош.

Шановна Єрківська громадо!

Вітаю з Різдвяними святами, нехай вони гідно ознаменують прихід нової епохи в житті так, щоб вона була в тисячу разів кращою за всі попередні.

У таке світле свято народження Христа, яке дарує людям віру в чудеса, хотілося б побажати віри у все найкраще і добре, багато радості від щасливого і довгого життя. Тому що Різдво Христове приносить додаткові сили і непереможний дух.

Леонід Польовий, голова Єрківської об’єднаної територіальної громади.

Читайте також:
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі