Провінційні події тижня
12.01.2018 5:31:30
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id522

Напередодні Різдва в Катеринополі поховали недоношене немовля. Дитину провели в останню дорогу по-християнськи, похоронну процесію супроводжували священики. Відразу після народження дівчинку охрестили. Батьки дали їй ім`я Ангеліна, сподіваючись, що дитя виживе і набере вагу в інкубаторі обласної лікарні. Однак на сьомий день янголятко відійшло в інший світ.

***

Катеринопільські націоналісти «роздувають» у соцмережах торішній скандал між місцевими священниками, які побилися за парафії. Кажуть, саме цими днями відбуваються останні судові слухання у такій резонансній та болючій для прихожан справі. Хоча розгляд справи не завершений, а вкотре перенесений із-за відсутності адвоката. Проукраїнські активісти ініціюють повторну зустріч між священиками у стінах Катеринопільської РДА.

***

Користувачі соцмереж такі годівнички для сіна та солі-лизунця пропонують установити для дичини в катеринопільських лісах. Звісно, Товариство мисливців Катеринопільщини постійно підгодовує лісових мешканців. Але деякі годівнички пора поновити. У цьому переконані і члени Товариства мисливців і рибалок. Наразі завершено сезон полювання на копитних, відкрито - на хутрових.

Читайте також:
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?
«Урожай» сіє медовий соняшник
Шкода, не було там «Курочки Ряби»
Випуск у Мокрокалигірському БРЦПО: щороку, ніби вперше
День медика – з виїздом на природу
Безкоштовна стоматологія - ще цілий тиждень
Катеринопільські вчителі на екскурсії в «Софіївці»
Дякуємо за подорож по Черкаському зоопарку!
Два крила Дар`ї Дейнеги
Увага! Увага! Шановні катеринопільці!