Шкільний автобус їздить на «лисій» гумі
01.02.2018 5:10:17
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id525

29 січня на своїй сторінці у «Фейсбук» тривожний сигнал подала Валентина Боброва з Пальчика. Опублікувала світлини, де видно, як у снігових наметах застряг шкільний автобус. Діти змушені були звільнити салон.

«НЕМАЄ СЛІВ, ОДНІ ЕМОЦІЇ!

Дожилися, діти і вчителі виштовхують шкільний автобус!

Сьогодні 29.01.2018 року у с.Ямпіль Катеринопільського району Черкаської області, застряг шкільний автобус з 07:30(приблизно), до 09:30 (можливо раніше), якого виштовхували вчителі а потім і діти! Перегородивши проїзд!

У Ямполі дорога не чищена, машини й автобуси застрягають, діти запізнюються на уроки або взагалі не потрапляють на уроки !

Чи мали взагалі право випустити з гаража шкільного автобуса з «лисою» гумою і на нечищену дорогу? Чи не задумувалися ВИ, що це загрожує життю і здоров’ю дітей?!!

ПРОХАННЯ, ШАНОВНА КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ, ДОРОЖНЯ СЛУЖБА - ПОСПРИЯЙТЕ ОЧИЩЕННЮ ДОРОГИ, ОСНОВНОЇ, АЛЕ ВАЖЛИВОЇ І ДУЖЕ НЕОБХІДНОЇ!» - написала Боброва.

Принагідно додати, що Пальчик і Ямпіль найдовше терпіли наслідки зимової стихії. Тиждень мешканці цих сіл взагалі сиділи без світла. Говорили, що в ці дні у Пальчику померла жінка. Діти днів п’ять не могли поховати матір, бо дороги завалило снігом.

Читайте також:
Зустріч у Лисянці: «Урожай» не займається земельним рейдерством!
Юні рятувальники - за секунду від перемоги
З концерту на підтримку Тамари Приймак отримали 1147 гривень
Вибороли 2 третіх місця в області
«ЧЕРКАЩАНИ» висадили троянди на клумбах Катеринопільської райлікарні
На Катеринопільщині залишилось 11 ветеранів
«ЧЕРКАЩАНИ» відремонтували в Пальчику ігровий майданчик
Годуючий тато просить про допомогу
Катеринопільські козаки побували у Холодному Яру
Районний гінеколог читає лекції про сімейне насильство