Шкільний автобус їздить на «лисій» гумі
01.02.2018 5:10:17
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id525

29 січня на своїй сторінці у «Фейсбук» тривожний сигнал подала Валентина Боброва з Пальчика. Опублікувала світлини, де видно, як у снігових наметах застряг шкільний автобус. Діти змушені були звільнити салон.

«НЕМАЄ СЛІВ, ОДНІ ЕМОЦІЇ!

Дожилися, діти і вчителі виштовхують шкільний автобус!

Сьогодні 29.01.2018 року у с.Ямпіль Катеринопільського району Черкаської області, застряг шкільний автобус з 07:30(приблизно), до 09:30 (можливо раніше), якого виштовхували вчителі а потім і діти! Перегородивши проїзд!

У Ямполі дорога не чищена, машини й автобуси застрягають, діти запізнюються на уроки або взагалі не потрапляють на уроки !

Чи мали взагалі право випустити з гаража шкільного автобуса з «лисою» гумою і на нечищену дорогу? Чи не задумувалися ВИ, що це загрожує життю і здоров’ю дітей?!!

ПРОХАННЯ, ШАНОВНА КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ, ДОРОЖНЯ СЛУЖБА - ПОСПРИЯЙТЕ ОЧИЩЕННЮ ДОРОГИ, ОСНОВНОЇ, АЛЕ ВАЖЛИВОЇ І ДУЖЕ НЕОБХІДНОЇ!» - написала Боброва.

Принагідно додати, що Пальчик і Ямпіль найдовше терпіли наслідки зимової стихії. Тиждень мешканці цих сіл взагалі сиділи без світла. Говорили, що в ці дні у Пальчику померла жінка. Діти днів п’ять не могли поховати матір, бо дороги завалило снігом.

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?