Шкільний автобус їздить на «лисій» гумі
01.02.2018 5:10:17
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id525

29 січня на своїй сторінці у «Фейсбук» тривожний сигнал подала Валентина Боброва з Пальчика. Опублікувала світлини, де видно, як у снігових наметах застряг шкільний автобус. Діти змушені були звільнити салон.

«НЕМАЄ СЛІВ, ОДНІ ЕМОЦІЇ!

Дожилися, діти і вчителі виштовхують шкільний автобус!

Сьогодні 29.01.2018 року у с.Ямпіль Катеринопільського району Черкаської області, застряг шкільний автобус з 07:30(приблизно), до 09:30 (можливо раніше), якого виштовхували вчителі а потім і діти! Перегородивши проїзд!

У Ямполі дорога не чищена, машини й автобуси застрягають, діти запізнюються на уроки або взагалі не потрапляють на уроки !

Чи мали взагалі право випустити з гаража шкільного автобуса з «лисою» гумою і на нечищену дорогу? Чи не задумувалися ВИ, що це загрожує життю і здоров’ю дітей?!!

ПРОХАННЯ, ШАНОВНА КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ, ДОРОЖНЯ СЛУЖБА - ПОСПРИЯЙТЕ ОЧИЩЕННЮ ДОРОГИ, ОСНОВНОЇ, АЛЕ ВАЖЛИВОЇ І ДУЖЕ НЕОБХІДНОЇ!» - написала Боброва.

Принагідно додати, що Пальчик і Ямпіль найдовше терпіли наслідки зимової стихії. Тиждень мешканці цих сіл взагалі сиділи без світла. Говорили, що в ці дні у Пальчику померла жінка. Діти днів п’ять не могли поховати матір, бо дороги завалило снігом.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік