На Луганщині Руслану Бобурову відкрили меморіальну дошку
01.02.2018 6:57:29
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id526

У м. Щастя Луганської області відкрили меморіальну дошку загиблому «айдарівцю» з Черкащини Руслану Бобурову з позивним «Німець».

31 січня - третя річниця, як він та його побратим із Чернігівщини Вадим Жеребило із позивним «Діджей» віддали своє життя у м. Щастя за волю і незалежність України. Вони разом служили у 24-му окремому штурмовому батальйоні «Айдар», тепер їхні портрети будуть поряд на меморіальній дошці.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, який був присутній на відкритті меморіальної дошки.

- Спільно з друзями, побратимами-«айдарівцями», колегами з Луганської області відкрили меморіальну дошку на приміщенні, де у 2014-2015 роках розташовувався підрозділ, — написав він, додавши, що зараз там несуть службу бійці батальйону «Луганськ-1″.

Нагадаємо, Руслан Бобуров народився 23 березня 1966 року в с. Сигнаївка Шполянського району. Проживав у Катеринополі. Служив солдатом, кулеметником 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар». Нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ст. та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту». В Катеринополі, де похований Руслан Бобуров, друзі щороку проводять пам’ятні заходи на його могилі.

За матеріалами сайта "Вичерпно"

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік