На Луганщині Руслану Бобурову відкрили меморіальну дошку
01.02.2018 6:57:29
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id526

У м. Щастя Луганської області відкрили меморіальну дошку загиблому «айдарівцю» з Черкащини Руслану Бобурову з позивним «Німець».

31 січня - третя річниця, як він та його побратим із Чернігівщини Вадим Жеребило із позивним «Діджей» віддали своє життя у м. Щастя за волю і незалежність України. Вони разом служили у 24-му окремому штурмовому батальйоні «Айдар», тепер їхні портрети будуть поряд на меморіальній дошці.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, який був присутній на відкритті меморіальної дошки.

- Спільно з друзями, побратимами-«айдарівцями», колегами з Луганської області відкрили меморіальну дошку на приміщенні, де у 2014-2015 роках розташовувався підрозділ, — написав він, додавши, що зараз там несуть службу бійці батальйону «Луганськ-1″.

Нагадаємо, Руслан Бобуров народився 23 березня 1966 року в с. Сигнаївка Шполянського району. Проживав у Катеринополі. Служив солдатом, кулеметником 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар». Нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ст. та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту». В Катеринополі, де похований Руслан Бобуров, друзі щороку проводять пам’ятні заходи на його могилі.

За матеріалами сайта "Вичерпно"

Читайте також:
Зустріч у Лисянці: «Урожай» не займається земельним рейдерством!
Юні рятувальники - за секунду від перемоги
З концерту на підтримку Тамари Приймак отримали 1147 гривень
Вибороли 2 третіх місця в області
«ЧЕРКАЩАНИ» висадили троянди на клумбах Катеринопільської райлікарні
На Катеринопільщині залишилось 11 ветеранів
«ЧЕРКАЩАНИ» відремонтували в Пальчику ігровий майданчик
Годуючий тато просить про допомогу
Катеринопільські козаки побували у Холодному Яру
Районний гінеколог читає лекції про сімейне насильство