На Луганщині Руслану Бобурову відкрили меморіальну дошку
01.02.2018 6:57:29
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id526

У м. Щастя Луганської області відкрили меморіальну дошку загиблому «айдарівцю» з Черкащини Руслану Бобурову з позивним «Німець».

31 січня - третя річниця, як він та його побратим із Чернігівщини Вадим Жеребило із позивним «Діджей» віддали своє життя у м. Щастя за волю і незалежність України. Вони разом служили у 24-му окремому штурмовому батальйоні «Айдар», тепер їхні портрети будуть поряд на меморіальній дошці.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, який був присутній на відкритті меморіальної дошки.

- Спільно з друзями, побратимами-«айдарівцями», колегами з Луганської області відкрили меморіальну дошку на приміщенні, де у 2014-2015 роках розташовувався підрозділ, — написав він, додавши, що зараз там несуть службу бійці батальйону «Луганськ-1″.

Нагадаємо, Руслан Бобуров народився 23 березня 1966 року в с. Сигнаївка Шполянського району. Проживав у Катеринополі. Служив солдатом, кулеметником 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар». Нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ст. та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту». В Катеринополі, де похований Руслан Бобуров, друзі щороку проводять пам’ятні заходи на його могилі.

За матеріалами сайта "Вичерпно"

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?