В Катеринополі пом`янули Кузьму Скрябіна
05.02.2018 20:22:21
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id529

Минулої суботи у Катеринопільському районному будинку культури відбулася тематична дискотека пам`яті Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін». Аматори місцевої сцени виконували пісні відомого співака, поета і композитора. Широкоформатний плазмовий екран демонстрував епізоди з життя і творчості Скрябіна, його почуття гумору, дитячі фото та спогади шанувальників артиста, який загинув у автокатастрофі 2 лютого три роки тому.

- Ідея присвятити Андрієві Скрябіну дискотеку з`явилася спонтанно, - каже директор будинку культури Юлія Пономаренко. – Мабуть, тому, що ми часто співаємо його пісні. Підготували програму буквально за тиждень.

На початку дискотеки артисти імпровізували виступ самого Андрія Скрябіна, для пісні «Спи собі сама» у його виконанні надали мікрофон. Присутні слухали стоячи. Юлія Пономаренко виконала кілька пісень Андрія Скрябіна, в тому числі відомий хіт «Мам». Звучали також пісні «Люди, як кораблі», «Місця щасливих людей», «З Новим роком та Роздеством», «Мовчати», «Я не тримаю зла», «Старі фотографії». Ці відомі хіти звучали у виконанні рок-колективу «Театр світла», дуету Альони Чорногор і Андрія Майбороди, Василя Сафтенко , Станіслава Драгомощенка, Анжеліки Ткачук, Яни Ситник. Вели програму Ірина Засунько та Андрій Марченко.

Для нашого суспільства притаманно, що ми починаємо цінувати людину, коли її вже немає серед нас. За життя Андрій Кузьменко так і не отримав звання народного. По справжньому народним він став тільки після смерті.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік