Фермера Анатолія Гончара катували чоловіки в масках
09.02.2018 5:33:39
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id533

Днями Катеринопільщиною пішли чутки, що група озброєних чоловіків у балаклавах в ніч з 5 на 6 лютого вчинила розбійний напад на 70-річного фермера з села Вікниного Анатолія Гончара.

У центрі села розпитуємо трьох молодиць, які йшли назустріч, що сталося.

− Це якийсь жах, − розповідають жінки, але називатись не хочуть. − У дім злочинці проникли о 9-тій вечора через вікно, в якому вирізали невеликий отвір, щоб можна було його відкрити. Савовича й дружину зв’язали, на руки їм одягнули кайданки. Телефони розбили. 95-річну бабуню, що мешкала з ними, заперли в кімнаті. Вимагали гроші. Із спільниками перемовлялись за допомогою радіозв’язку. Всередині хати "працювала" група з 4-ох осіб, одягнутих у камуфляжну форму. Скільки осіб було надворі, ніхто не знає. У будинку все перевернули вверх дном. Господаря катували електрошокером. Жінок ніби не зачіпали.

Вікняни кажуть, що розбій тривав до 5 години ранку. Після того як зловмисники поїхали, на допомогу потерпілим прийшла бабуся, яка звільнилась із полону першою. З будинку вони змогли вибратися тільки через 4 години. Один із сусідів допоміг їм позбавитись від наручників. Потім викликали поліцію та швидку.

За чутками, злочинці винесли чималу суму, оскільки фермер напередодні продав зерно.

Інформацію про напад також підтвердила дружина Анатолія Гончара, родичі та сусіди, з якими нам вдалося особисто поспілкуватися. Суму викраденого називати відмовились.

− Ми сиділи дивились телевізор,− розповіла постраждала, 71-річна Валентина Гончар. −

Вони з’явились у кімнаті несподівано і миттєво одягнули мені наручники. Чоловік довго пручався, але, врешті і йому, заламавши руки за спину, замкнули кайданки. Я просила, щоб хоч матір пожаліли, бо їй 95 років. Вони закрили її в сусідній кімнаті. Перед цим витрусили всі її заощадження, що збирала на похорон. Чоловіка сильно били, допитувались, де гроші. Зламали йому руку. Розгромили всю хату: били посуд, вазони, поздирали одвірки. Знайшли виручку з мого магазину, яку я принесла напередодні. Скільки чоловікових грошей забрали, не знаю. Я в його справи не вмішуюсь.

Жінка каже, що їхнього пса злочинці нейтралізували ультразвуковим відлякувачем для собак.

У подружжя залишились значні синці від наручників.

Місцеві селяни напередодні нікого і нічого підозрілого не бачили.

У Катеринопільському відділенні поліції підтвердили факт відкриття кримінального провадження за статтею "Розбій", однак деталі розголошувати відмовились, посилаючись на таємницю слідства.

− Наразі нічого більше коментувати ми не в змозі. Чекайте, коли надійдуть коментарі у прес-службу поліції, − пояснив керівник відомства Валентин Гірник.

З інших джерел ми дізналися, що на розкриття злочину кинуто більше 60 правоохоронців з усієї області.

Нагадаємо, в ніч з 1-го на 2-ге грудня 2017 року в іншому фермерському господарстві району групою озброєних зловмисників було викрадено трактор "Джон Дір". За інформацію про його місцезнаходження власник пропонував винагороду сумою 50 тисяч гривень. Однак транспортний засіб досі не знайдено.

Що в першому, що в другому випадку злочинці "спрацювали" професійно.

Фото Сергія Радченка з особистої сторінки у "Фейсбук".

Джерело

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік