Олександр Коваленко: Мир в Україну обов’язково прийде!
19.02.2018 17:50:56
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id541

15 лютого на диво благодатний день. День Стрітення Господня, прощання з зимою та повернення на весну, символ надії неодмінної перемоги добра над злом. А ще цей день є особливим для сотень тисяч українців, які гідно виконували свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав. Для них він не просто історична подія, але й важлива життєва віха. Адже саме цією датою позначено день, коли 29 років тому радянські війська було виведено з Афганістану.

Зі скаліченими душами, але непереможними та гідними подвигу воїнів-пращурів повернулись „афганці“ додому. З афганським воїнством Катеринопільского району та їхніми побратимами, які пройшли крізь горнило нинішньої війни на Сході, зустрівся депутат обласної ради від ВО „Черкащани“ Олександр Коваленко. Разом вони взяли участь в урочистостях, присвячених черговій даті виводу військ з території Демократичної республіки Афганістан, де вшановували воїнів-інтернаціоналістів та згадали тих, хто загинув, не втративши воїнської гідності і вірності уставу, тих, хто завчасно пішов вже за мирного для себе життя.

— Звісно, ніхто не міг навіть у страшному сні побачити та припустити, що українці знову будуть змушені воювати, будуть тисячами гинути, захищаючи незалежність своєї країни. Причому від рук свого найближчого сусіда, — звернувся до поважного зібрання голова Єрківської громади Леонід Польовий. — Сьогодні ми з шаною вклоняємося нашим землякам-героям та їхнім батькам та рідним. І тим, хто з нами, і тим, хто пішов в кращі світи. Низько вклоняємось батькам Любові Андріївні та Дмитру Івановичу Середі, Миколі Андрійовичу Чумаку, Майї Федорівні та Юрію Миколайовичу Бобуровим, Катерині Сергіївні Буряк.

Цифри вражають. З Єрок вийшли 25 учасників бойових дій та воїнів-інтернаціоналістів. 53 єрківців пішли сьогодні захищати свою Батьківщину. Серед них чимало колишніх воїнів-афганців, які пішли воювати на Схід, аби розділити свій бойовий досвід з молодими захисниками.

— Я підтримував та готовий разом із ВО „Черкащани“ й надалі підтримувати цих мужніх та патріотичних людей, — звернувся до присутніх Олександр Коваленко. — Це люди, які гостро відчувають такі незмінні цінності, як порядність, вірність, справедливість, гідність та мир. Вони не книжкові і не „кіношні“ герої, вони жили і живуть поряд з нами. І є взірцем для всіх. За що я їм надзвичайно вдячний. А весна на Україну та мир обов’язково прийдуть!

Тетяна Балякіна

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!