Четверте питання на сесії відмінили
28.02.2018 11:52:41
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id545

Розмови про об`єднання громади перенесли на потім.

Вчора на сесії Катеринопільської селищної ради несподівано зняли з порядку денного четверте питання: про проведення громадських обговорень з питань добровільного об`єднання територіальних громад. Про це депутати дізналися, щойно зібравшись на сесію.

Довідатися у Катеринопільського селищного голови Івана Гегедоша причину відміни одного з найбільш важливих питань сьогодення по телефону не вдалося. Іван Тіберійович запропонував прийти до нього на прийом.

Судячи з неофіційних тверджень, розглядати дане питання не бралися через низьку явку не скільки депутатів, як повну відсутність сільських лідерів. А точніше - голів ще неприєднаних сіл. Натомість явка на сесію незалежних журналістів виявилася аж надто активною.

Окремі депутати у "Фейсбуці" скаржилися на низьку поінформованість громадян щодо попереднього обговорення теми об`єднання громад. Мовляв, не було достатньо відповідних оголошень.

- Всі повідомлення в обов`язковому порядку періодично розміщуємо на сайті Катеринопільської селищної ради, - каже секретар селищної ради Наталя Цехмістренко. – Також усі оголошення завжди є на спеціальному стенді в коридорі. У місцеві газети ми не даємо оголошень, бо на це потрібні кошти.

Зрештою, стало відомо, що питання про об`єднання громад перенесено на наступну сесію селищної ради.

Нещодавно у ЗМІ повідомили, що ініціативна група катеринопільчан у складі 11 осіб, керуючись нормами законів України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" та "Про місцеве самоврядування в Україні", заклала почин до створення Катеринопільської ОТГ із центром у Катеринополі, подавши у Катеринопільську селищну раду відповідне письмове звернення. Ймовірні кандидати на голову поки що не обговорюються.

09.03.2018 16:03:53
Єлизавета

Вигода буде лише для Катенинополя чи й для приєднаних сіл

Читайте також:
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?
«Урожай» сіє медовий соняшник
Шкода, не було там «Курочки Ряби»
Випуск у Мокрокалигірському БРЦПО: щороку, ніби вперше
День медика – з виїздом на природу
Безкоштовна стоматологія - ще цілий тиждень
Катеринопільські вчителі на екскурсії в «Софіївці»
Дякуємо за подорож по Черкаському зоопарку!
Два крила Дар`ї Дейнеги
Увага! Увага! Шановні катеринопільці!