Четверте питання на сесії відмінили
28.02.2018 11:52:41
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id545

Розмови про об`єднання громади перенесли на потім.

Вчора на сесії Катеринопільської селищної ради несподівано зняли з порядку денного четверте питання: про проведення громадських обговорень з питань добровільного об`єднання територіальних громад. Про це депутати дізналися, щойно зібравшись на сесію.

Довідатися у Катеринопільського селищного голови Івана Гегедоша причину відміни одного з найбільш важливих питань сьогодення по телефону не вдалося. Іван Тіберійович запропонував прийти до нього на прийом.

Судячи з неофіційних тверджень, розглядати дане питання не бралися через низьку явку не скільки депутатів, як повну відсутність сільських лідерів. А точніше - голів ще неприєднаних сіл. Натомість явка на сесію незалежних журналістів виявилася аж надто активною.

Окремі депутати у "Фейсбуці" скаржилися на низьку поінформованість громадян щодо попереднього обговорення теми об`єднання громад. Мовляв, не було достатньо відповідних оголошень.

- Всі повідомлення в обов`язковому порядку періодично розміщуємо на сайті Катеринопільської селищної ради, - каже секретар селищної ради Наталя Цехмістренко. – Також усі оголошення завжди є на спеціальному стенді в коридорі. У місцеві газети ми не даємо оголошень, бо на це потрібні кошти.

Зрештою, стало відомо, що питання про об`єднання громад перенесено на наступну сесію селищної ради.

Нещодавно у ЗМІ повідомили, що ініціативна група катеринопільчан у складі 11 осіб, керуючись нормами законів України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" та "Про місцеве самоврядування в Україні", заклала почин до створення Катеринопільської ОТГ із центром у Катеринополі, подавши у Катеринопільську селищну раду відповідне письмове звернення. Ймовірні кандидати на голову поки що не обговорюються.

09.03.2018 16:03:53
Єлизавета

Вигода буде лише для Катенинополя чи й для приєднаних сіл

Читайте також:
Свято, коли аматори сцени відпочивають
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма