3 тисячі гривень – від депутата і постійного спонсора
12.03.2018 16:31:41
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id551

Художній керівник хореографічного колективу «Вербиченька», що при Катеринопільському районному будинку дитячо-юнацької творчості, Жанна Тихомирова дякує депутатові Черкаської обласної ради Олександрові Коваленку за постійну спонсорську допомогу.

- Без матеріальної підтримки, яку нам надає Олександр Анатолійович, наш колектив навряд чи побував би на престижних обласних та всеукраїнських конкурсах. Та й чи добився б таких результатів, які ми маємо сьогодні, - каже Жанна Олексіївна. – Так, у листопаді минулого року мої підопічні з хореографічного колективу «Вербиченька» посіли 1 місце на фестивалі «Золота Антилопа». Невдовзі на багатожанровому конкурсі «Подільський зорепад» у Вінниці, що проходив 16-17 грудня, ми знову здобули 1 місце. Треба сказати, що участь у конкурсах беремо завдяки спонсорській підтримці Олександра Коваленка та безпосередньому сприянні директора Катеринопільського будинку культури Юлії Пономаренко. Тепер наш колектив знають і запрошують на конкурси з багатьох куточків України.

Однак де б не виступали юні аматори з Катеринополя, виборюючи навіть перші місця, за перемогу отримували символічні грамоти й подяки. Матеріального заохочення не мали, хоча тільки заради участі у конкурсах шукали спонсора для оплати. Таким спонсором нерідко ставав Олександр Коваленко.

А напередодні Жіночого свята танцювальний колектив «Вербиченька» за чудовий виступ на катеринопільській районній сцені отримав від Олександра Анатолійовича грошову винагороду – 3 тисячі гривень. Це було особливо приємно – відчути, що талант юних танцюристок та їх керівника нарешті оцінено не тільки у вигляді почесних грамот і подяк.

- Олександр Анатолійович вийшов до нас на сцену, особисто вручив дівчатам букети квітів, висловив теплі побажання з нагоди жіночого свята. Таке не забувається , - каже Жанна Олексіївна. – Гроші поділили порівну. Виступали саме 19 учасниць, а я, як керівник, 20-та. Всі отримали по 150 гривень.

Принагідно відзначити, що того ж дня у районному Будинку культури по закінченні святкового концерту, присвяченого Міжнародному Жіночому дню, кожна присутня жінка отримала квіти від депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка. Елегантно одягнені молоді чоловіки, несподівано увійшовши до залу, вручали представницям прекрасної половини ніжні гвоздики. Не треба розповідати, наскільки зворушливо це було для катеринопільських жінок. Разом з приємними і незабутніми враженнями від концерту наші берегині домашніх вогнищ отримали заряд позитиву від подарованих квітів, чоловічої уваги та благородного жесту Олександра Коваленка.

На фото: катеринопільський танцювальний колектив "Вербиченька" під керівництвом Жанни Тихомирової знають по всій Україні.

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря