ПЕРЕМОГЛИ НА ВІДКРИТТІ КУБКА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ
24.03.2018 8:57:57
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id554

У Білозір’ї, що під Черкасами, стартував Кубок України з футзалу серед юнаків 2007-2008 років народження U-11 на території навчально-оздоровчого комплексу Білозірської сільської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» На турнірі представлено 14 команд із різних регіонів України.

Однією з кращих команд вважається збірна під назвою «ЧЕРКАЩАНИ», у якій грають діти із міст Сміла та Ватутіне. Тренували юних любителів футболу досвідчені тренери: Віталій Прудніков зі Сміли та Сергій Піддячий із Ватутіного. Спонсорами та керівниками збірної є секретар політичної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Семинога, член обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віталій Лисенко та депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко.

Кубок України з футзалу відкрився запеклим матчем між командами «ЧЕРКАЩАНИ» та «Вугледар» (м.Вугледар). Команда «ЧЕРКАЩАНИ» впевнено виграла з рахунком 5:1. Єдиний гол у їхні ворота забили з пенальті.

Змагання із футзалу продовжуються і футболісти з команди «ЧЕРКАЩАНИ» мають бойовий настрій та впевнено ідуть до перемог.

Читайте також:
Лелеку випустили до його гнізда
І ВЕСЕЛА, І ЗАВЗЯТА
Дві тисячі тюльпанів від Олександра Коваленка та Сергія Приходька
Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»
«Екодовкілля – в громади». У Черкасах представники двох регіонів говорили про співпрацю із потужним агрохолдингом
Верховна Рада – для освітян
На екологію, спецтехніку та охорону здоров`я
«ЧЕРКАЩАНИ» не забувають своїх Героїв
Вітати катеринопільське жіноцтво приїдуть брати Томіленки
Анатолій Підгорний: НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ