ПЕРЕМОГЛИ НА ВІДКРИТТІ КУБКА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ
24.03.2018 8:57:57
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id554

У Білозір’ї, що під Черкасами, стартував Кубок України з футзалу серед юнаків 2007-2008 років народження U-11 на території навчально-оздоровчого комплексу Білозірської сільської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» На турнірі представлено 14 команд із різних регіонів України.

Однією з кращих команд вважається збірна під назвою «ЧЕРКАЩАНИ», у якій грають діти із міст Сміла та Ватутіне. Тренували юних любителів футболу досвідчені тренери: Віталій Прудніков зі Сміли та Сергій Піддячий із Ватутіного. Спонсорами та керівниками збірної є секретар політичної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Семинога, член обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віталій Лисенко та депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко.

Кубок України з футзалу відкрився запеклим матчем між командами «ЧЕРКАЩАНИ» та «Вугледар» (м.Вугледар). Команда «ЧЕРКАЩАНИ» впевнено виграла з рахунком 5:1. Єдиний гол у їхні ворота забили з пенальті.

Змагання із футзалу продовжуються і футболісти з команди «ЧЕРКАЩАНИ» мають бойовий настрій та впевнено ідуть до перемог.

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря