ПЕРЕМОГЛИ НА ВІДКРИТТІ КУБКА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ
24.03.2018 8:57:57
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id554

У Білозір’ї, що під Черкасами, стартував Кубок України з футзалу серед юнаків 2007-2008 років народження U-11 на території навчально-оздоровчого комплексу Білозірської сільської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» На турнірі представлено 14 команд із різних регіонів України.

Однією з кращих команд вважається збірна під назвою «ЧЕРКАЩАНИ», у якій грають діти із міст Сміла та Ватутіне. Тренували юних любителів футболу досвідчені тренери: Віталій Прудніков зі Сміли та Сергій Піддячий із Ватутіного. Спонсорами та керівниками збірної є секретар політичної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Семинога, член обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віталій Лисенко та депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко.

Кубок України з футзалу відкрився запеклим матчем між командами «ЧЕРКАЩАНИ» та «Вугледар» (м.Вугледар). Команда «ЧЕРКАЩАНИ» впевнено виграла з рахунком 5:1. Єдиний гол у їхні ворота забили з пенальті.

Змагання із футзалу продовжуються і футболісти з команди «ЧЕРКАЩАНИ» мають бойовий настрій та впевнено ідуть до перемог.

Читайте також:
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?
«Урожай» сіє медовий соняшник
Шкода, не було там «Курочки Ряби»
Випуск у Мокрокалигірському БРЦПО: щороку, ніби вперше
День медика – з виїздом на природу
Безкоштовна стоматологія - ще цілий тиждень
Катеринопільські вчителі на екскурсії в «Софіївці»
Дякуємо за подорож по Черкаському зоопарку!
Два крила Дар`ї Дейнеги
Увага! Увага! Шановні катеринопільці!