Фестиваль юних еменесників
26.03.2018 14:18:40
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id556

На минулому тижні у приміщенні Катеринопільського районного Будинку культури відбувся щорічний фестиваль юних еменесників. Школярі району змагалися за звання найбільш ерудованої, кмітливої та спритної команди у боротьбі з надзвичайними ситуаціями.

Найкращі результати показала команда ДЮП «ЗВД» (Запобігти. Врятувати. Допомогти) Мокрокалигірської ЗОШ. Друге місце отримали «Вогнеборці» з Шостаківського НВК. Третє поділили між собою «Ліцейні вогники» з Катеринопільського ліцею та «Файєрмани» з Єрківської ЗОШ.

Натхненна перемогою своїх учнів директор Шостаківського НВК Тамара Калінічук наступного дня розмістила світлини та написала на своїй сторінці у Фейсбук: «На районному фестивалі ДЮП наша команда "ВОГНЕБОРЦІ" виборола 2 місце серед дев'яти шкіл району. Хочемо поділитися своєю радістю! Творчий потенціал, багато праці, чітка організація, величезне бажання, талановиті учні - і чудовий результат! Дякуємо вчителям: Мандриці Олександрові Юрійовичу (керівник команди), Нагорній Світлані Леонідівні, Рудаковій Валентині Миколаївні. ВІТАЄМО!!! МОЛОДЦІ!!!», - не приховувала захоплення Тамара Володимирівна.

Треба сказати, що кожній команді, яка брала участь у конкурсі, надавали спонсорську допомогу, дбали про почесні дипломи сільські підприємці та фермери, а також органи місцевого самоврядування. Співробітники Катеринопільської служби з надзвичайних ситуацій пригощали юних пожежників солодощами. До потужної когорти спонсорів приєднався і депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко, вручивши всім командам-переможницям грошові винагороди.

На фото: Олександр Коваленко вручає грошові винагороди переможцям; на сцені - юні еменесники (в центрі - капітан шостаківської команди «Вогнеборці» Роман Бадрак).

Читайте також:
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі
Рух вантажівок по катеринопільській вулиці відрегулює Лютий?
Іван Гегедош став сусідом пасічника Василя Ходзіцького
У Києві розбився гелікоптер, який є власністю ПАТ «МХП»
«Дощ» із грошових сертифікатів
Перший дзвоник пролунав у Багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти
"Як важливо сьогодні вчасно надати психологічну допомогу атовцеві та його сім`ї" - Олександр Коваленко
Привітали юних футболістів зі Звенигородщини