Події минулого тижня
02.04.2018 20:59:16
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id558

Хлібороби розпочали весняно-польові роботи буквально по снігу, підживлюючи посіви. Це дасть можливість озимині швидко відійти від виснажливої зими і взяти силу. Прогнози на врожайність фермери дають позитивні, зокрема, директор ФГ «Агро-Вікторія-Катеринополіль» Олександр Коваленко задоволений успішно перезимувалими пшеницею та ріпаком.

***

У Катеринополі чомусь найдорожчий інтернет. У порівнянні з іншими районами ми платимо по «дорожчій» категорії. До завищеної суми за не такий уже й швидкісний інтернет додається вартість послуг за стаціонарний телефон, яким ми так рідко користуємось. Поки що отримати від телекомівців вичерпні коментарі з цього приводу не вдалося.

***

Іван Гегедош хоче їхати до Юрія Косюка просити сприяння у побудові нового моста через Гнилий Тікич – примарну мрію багатьох пристарілих жителів вулиці Вільного Козацтва (Петровського). Деякі пенсіонери повмирали, так і не дочекавшись здійснення мрії свого життя – відновлення мосту через дамбу, що у війну зруйнували фашисти.

***

Сніготал в Катеринополі цьогоріч не завдав шкоди, і підстанцію на Студінці не затопило, хоча техніка по відкачуванні води увесь час була напоготові. Селищна влада, очікуючи повені, вжила всіх заходів, щоб уникнути небажаних наслідків і прискіпливих журналістських коментарів.

Читайте також:
Лелеку випустили до його гнізда
І ВЕСЕЛА, І ЗАВЗЯТА
Дві тисячі тюльпанів від Олександра Коваленка та Сергія Приходька
Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»
«Екодовкілля – в громади». У Черкасах представники двох регіонів говорили про співпрацю із потужним агрохолдингом
Верховна Рада – для освітян
На екологію, спецтехніку та охорону здоров`я
«ЧЕРКАЩАНИ» не забувають своїх Героїв
Вітати катеринопільське жіноцтво приїдуть брати Томіленки
Анатолій Підгорний: НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ