Звіт депутата Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександра Коваленка за 2017 рік
03.04.2018 6:15:55
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id559

Я обраний депутатом Черкаської обласної ради VII-го скликання у багатомандатному виборчому окрузі, член депутатської фракції Політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ", заступник голови постійної комісії з питань комунальної власності , підприємництва та регуляторної політики.

Моя діяльність як депутата Черкаської обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Здійснення прийому громадян. Підготовка депутатських запитів і депутатських звернень до обласної ради:

З метою реалізації конституційного права громадян на звернення, захисту їх прав та законних інтересів мною проводиться особистий прийом громадян за основним місцем роботи, на виїздах у населених пунктах району та організовано прийом громадян моїми помічниками кожної середи місяця в приміщенні Катеринопільської районної ради. Протягом року на прийомі громадян побувало понад 500 осіб. За результатами звернень громадян за рік роботи, написано понад 60 депутатських звернень та запитів, зокрема:

- «До Голови Верховної Ради України Парубія А.В. та Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б щодо державної підтримки фермерських господарств, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та сімейних ферм»;

- «Про віднесення міста Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківського району Черкаської області до категорії міст обласного значення»;

- «Про включення переліку заходів до обласних програм на 2018 рік»;

- «Щодо покращення екологічного стану навколишнього природного Черкаській області та знешкодження відходів пестицидів і агрохімікатів у Катеринопільському районі»;

-щодо підтримки депутатами Верховної ради України законопроекту №7403 ,тощо.

Організація роботи помічників депутата:

Організована робота трьох офіційних помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах: Качуровський Ігор Борисович, Онуфрієнко Михайло Васильович, Бабушко Ніна Миколаївна. Вони проводять прийом громадян і працюють за різними напрямками життєдіяльності громад: надають консультації, роз’яснення, сприяють у вирішенні соціальних питань, надання фінансової та матеріальної допомоги, беруть участь у заходах і зустрічах із виборцями.

Участь у засіданні сесій обласної ради, фракції та постійної комісії:

За рік роботи взяв участь у роботі 8-ми сесій обласної ради, у роботі 18-ти засідань фракції та 8-ми засідань постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики. Неодноразово виступав із трибуни на сесіях обласної ради, зокрема: з питань реформування сільськогосподарського землекористування, екологічного стану навколишнього природного середовища в Черкаській області, державної підтримки фермерських господарств, віднесення міста Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківського району Черкаської області до категорії міст обласного значення та соціально – економічного розвитку області. З метою вивчення громадської думки , обговорення та якнайшвидшого вирішення проблемних питань, врахування пропозицій та зауважень громадян беру активну участь у засіданнях Катеринопільської районної ради та сільських, селищних сесіях району. По можливості відвідую загальні збори громадян сіл району.

Міжсесійна діяльність депутата (круглі столи і прес – конференції). Робота депутата зі ЗМІ:

З моєї ініціативи та організаційних заходів проведено декілька Круглих столів з обговорення актуальних питань країни та області, зокрема: реформування сільськогосподарського землекористування та системи оподаткування в аграрній галузі, реалізації реформи децентралізації і щодо ситуації в зоні військового конфлікту на Сході України, з обговорення та прийняття програми розвитку фізичної культури і спорту у Катеринопільському районі. Системно, разом з іншими депутатами, проводимо прес-конференції з питань роботи обласної та місцевих рад, щодо використання бюджетних коштів, актуальних проблем у галузях освіти та медицини. Протягом року неодноразово брав участь і виступав у прямому ефірі на телеканалі « Рось», зокрема у програмі «Країна, яка нам потрібна». Співпрацюю з районною газетою «Катеринопільський вісник», місцевою газетою «Містечко над Тікичем» та обласними «Черкаський край»,«7 днів», «Вечірні Черкаси». Вітання зі святами та всі заходи , в яких беру участь, висвітлені в газетах «Катеринопільський вісник» та «Містечко над Тікичем» . Моя депутатська діяльність постійно висвітлюється на сайті ВО «ЧЕРКАЩАНИ», «Фейсбук» та на власній сторінці на сайті обласної ради.

Громадська робота депутата (Громадська рада підприємців, Конкурсна комісія по відбору проектів на участь ДФРР):

Як депутат обласної ради і директор фермерського господарства є членом Громадської ради підприємців Черкащини, відстою інтереси малого та середнього бізнесу, беру участь у розробці заходів щодо економічної стабільності області. Також беру участь у засіданнях комісії з питання конкурсного відбору проектів соціально – економічного напрямку з фінансування ДФРР. У 2017 році, у тому числі і за мого сприяння, у Черкаську область залучено 82 млн грн для вирішення проблем громади Черкащини в різних галузях життєдіяльності : будівництво водогонів, відбудова обласного драмтеатру, оновлення матеріально - технічної бази шкіл, садочків і лікарень тощо. Сприяв у виділенні коштів у сумі 1,015 млн грн із обласного Фонду регіонального розвитку на будівництвоводопроводу в селі Шостаковому.

Залучення коштів з різних фінансових джерел (депутатських коштів, благодійної допомоги, коштів з обласного та місцевих бюджетів, коштів ДФРР) на вирішення проблем громади:

Активно сприяю вирішенню проблемних питань своїх виборців: соціальному захисту, медичному забезпеченню, земельним питанням, поліпшенню матеріального становища, покращенню соціальної інфраструктури району шляхом спільної підготовки, разом із громадами, пропозицій до державних, обласних, районних програм, а також залучення інвестиційних ресурсів.

Сприяв виділенню коштів із обласного бюджету:

-для зміцнення матеріальної бази фельдшерського пункту с. Розсохуватка -7 тис.грн,

-на поліпшення матеріальної бази відділення стаціонарного догляду одиноких громадян с.Новоселиця- 5 тис.грн,

- на поточний ремонт навчально-виховного комплексу с.Лисича Балка- 7 тис.грн,

- на поточний ремонт та поліпшення матеріальної бази Будинків культури сіл Бродецького, Петраківки, Потоків та Пальчика – 32 тис.грн,

- на придбання проводу для вуличного освітлення с.Стійкове- 5 тис.грн,

- на ямковий ремонт дороги по вул.Комарова с.Гуляйполе- 7 тис.грн,

- на придбання сценічних костюмів і взуття для фольклорного колективу «Любисток» Будинку культури с.Кайтанівка – 20 тис.грн,

-на придбання спортивних костюмів та тенісного стола для ДЮСШ «Колос» Катеринопільського району- 17 тис.грн.

Активно сприяю вирішенню проблемних питань своїх виборців: соціальному захисту, медичному забезпеченню, земельним питанням, поліпшенню матеріального становища, покращенню соціальної інфраструктури району шляхом спільної підготовки, разом із громадами, пропозицій до державних, обласних, районних програм, а також залучення інвестиційних ресурсів.

Протягом року надано матеріальної допомоги на лікування 25 громадянам на суму понад 50 тис. грн.

Участь у різних заходах(свята, круглі столи, семінари, спортивні заходи тощо)

Як депутат обласної ради постійно беру участь у заходах державного, обласного і місцевого рівня, зокрема:

1.Сприяв відновленню проведення дискотек у Катеринопільському РБК та надавав кошти на проведення культурно-розважальних заходів до Новорічних та Різдвяних свят. Вручив музичне обладнання для проведення дискотек.

2.Взяв участь у відкритті тренажерного залу у Катеринопільському РБК та ремонту Катеринопільського краєзнавчого музею, на яке теж надавав кошти.

3.Організував поїздку волонтерів Катеринопільщини на Схід України, які доставили продукти харчування для учасників АТО .

4.Взяв участь у роботі круглого столу «Готовність місцевих громад до створення ОТГ» за участю представників влади, громадських організацій, депутатів обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» .

5.Взяв участь у святкових заходах по відзначенню Міжнародного жіночого дня в смт Катеринопіль, с.Кайтанівці, с.Ярошівці, с.Пальчику , с.Петраківці та організував виступ Кайтанівського фольклорного колективу «Любисток» для жителів села Шостакового. Надав кошти на проведення святкового концерту в с.Лисича Балка.

6.Взяв участь у районних заходах по відзначенню Шевченківських днів та 100-річчя Української революції 1917-21рр. Вручив призи, подарунки та грамотами від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» переможцям конкурсу художнього читання .

7.Провів зустрів з медичними працівниками Мокрокалигірського центру надання первинної медико-санітарної допомоги та подарував полімерну лампу для стоматологічного кабінету і інгалятор.

8.Надав кошти на проведення двох футбольних турнірів для дітей на стадіоні «Шахтар» у м Ватутіне.

9.Надав кошти на проведення футбольного турніру серед ФК Катеринопіль, ФК Тальне, ФК Вентура (Новомиргород) з Кіровоградщини та «Наша Ряба» (Катеринопіль-Ярошівка об’єднана), присвяченому пам`яті загиблих учасників АТО та ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та провів церемонію нагородження переможців турніру .

10.Взяв участь у проведенні волейбольного турніру, в якому змагалися 6 команд із Катеринопільщини: команда «ЧЕРКАЩАН», «Освіта» (Катеринопіль), збірні смт. Єрок, сіл Петраківки, Розсоховатки та Пальчика та надав кошти на його проведення.

11.Провів гостинний прийом народному артист України Павлу Дворському , який відвівав Катеринопільщину зі своїми синами та братами Томіленками.

12.Ініціював та спонсорував заходи щодо благоустрою Студінського і Куликівського кладовищ смт Катеринопіль та сільських кладовищ майже в кожному населеному пункті Катеринопільського району.

13.Надав кошти на проведення районних змагань «Козацькі мандри», які проходили за участю команд із шкіл Катеринопільського району в с.Ярошівка

14.Взяв участь у відкритті літнього кінотеатру Катеринопільської школи №1 та надав кошти у сумі 10 тисяч гривень для придбання звукових колонок .

15.Брав активну участь в підготовці та проведенні фестивалю «ТракторФест-2017».

16.Взяв участь у районних заходах до Дня медичного працівника. Надав кошти на ремонт Катеринопільської ЦРЛ в сумі 48 тис.грн.

17.Взяв участь у святкуванні Дня молоді у с.Пальчику та свята Трійці у с.Ярошівка. Надав баранину і свинину для приготування шашликів для жителів цих сіл. Подарував для жителів с.Ярошівка файєр-шоу від театру вогню «Сварожичі».

18.Надав допомогу у ліквідації наслідків стихійного лиха в с.Ярошівка.

19.Взяв участь у святкуванні Івана Купала в смт Катеринополі, селищі Єрках та в селах Петраківці, Гуляйполі, Шостаковому, Кайтанівці , Лисичій Балці. Подарунком свята стало феєричне файєр-шоу від театру вогню «Сварожичі».

20.Надав допомогу у проведенні заходів по благоустрою джерела "Ринва" в с.Залізнячка.

21.Привітав з професійним святом поліцейських Катеринопільщини та подарував принтер.

22.Взяв участь у проведенні змагання «Найспортивніше село Катеринопільщини». Привітавши переможців, вручив їм грошові сертифікати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

23.Взяв участь у святкуванні Дня села Кайтанівка. Подарував файєр-шоу від театру вогню «Сварожичі.

24.Взяв участь у організації та проведенні районних святкових заходів з нагоди Дня Незалежності , на якому незабутні враження справили козацька кіннота, виступи Ірини Федишин, Романа Скорпіона, атракціони, пінна дискотека та святковий салют.

25.Організував подарунки для шкіл Катеринопільського району з нагоди початку нового навчального року та забезпечив їх вручення представниками ВО “Черкащани” на урочистих лінійках :

-Катеринопільському ліцею – проектор, Катеринопільській ЗОШ № 1- кулери для питної води, Катеринопільській ЗОШ №2 - матеріали на будівництво паркану та кошти на оплату його встановлення, Кайтанівській – принтер, Ступичнецькій- тенісний стіл, Гончариській – ліонелеум, Єрківській і Розсохуватській –ноутбук, Бродецькому НВК і Лисичобалківському НВК – пральні машини, Вербовецькій – холодильник, Новоселицькому НВК – пластикові вікна, Пальчиківському НВК – футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, Шостаківському НВК – принтер і кошти на поліпшення матеріальної бази, Киселівському НВК – електричну плиту, Петраківській – посуд .

26.На прохання осавула “Калниболотського куріня” Катеринопільського районного козачого товариства вільного козацтва Гордашевський М.І. оплатив книги Василя Шкляра “Чорний ворон ” та “ Маруся” для шкіл Катеринопільського району.

27.Надав кошти на виготовлення пам`ятника на могилі масового поховання- жертвам голодомору 1932-33 років та допомогу у його встановленні і облаштуванні на Куликівському кладовищі.

28.Взяв участь у організації та святкуванні Дня села у с.Розсоховатці і в с.Бродецькому. Надав кошти на організацію свята , свинину і баранину для приготування шашлику для жителів с. Розсохуватка та музичний супровід свято у с. Бродецькому.

29.Взяв участь у святкових заходах з нагоди 2-річниці утворення Мокрокалигірської об`єднаної громади, під час яких подарив Мокрокалигірській ЗОШ кошти в сумі 10 тис.грн на придбання шкільних стендів , Ярошівській ЗОШ кошти в сумі 10 тис.грн на придбання шкільних меблів , Мокрокалигірському центру надання первинної медико-санітарної допомоги 5тис. грн на придбання необхідного обладнання, Єлизаветській громаді кошти в сумі 4 тис.рн на озелення кладовища, Сухокалигірському фельдшерському пункті – умивальник. Також 5 тисяч гривень вручив для видання книги про Мокру Калигірку упоряднику збірки Людмилі Тимофіївні Дідук. Для всіх громадян об’єднаної громади подарував файєр-шоу від театру вогню «Сварожичі.

30.Виділив будівельні матеріали та організував ремонт навісного містка в с.Потоки.

31.Провів зустрів з колективом Катеринопільського РС УДСНС та привітав їх з професійним святом- Днем рятівника. Надав їм кошти у сумі 5 тисяч гривень на вдосконалення опалювальної системи.

32.Привітав з Днем села та храмовим святом Іоана Богослова громадян сіл Стійкове і Суха Калигірка . Вшанував багаторічну працю та поважний вік ветеранів війни і праці, багатодітних матерів та вручив їм подарунки. Також надав баранину і свинину для приготування шашликів для пригощання громадян цих сіл.

33.Взяв участь у районних заходах приурочених Дню Захисника України, українського козацтва та Покрови, привітавши всіх із святами та подарував національні українські костюми Вікненській школі, яка започаткувала козацький рух серед школярів шкіл Катеринопільського району.

34.Організував екскурсію учнів Ярошівської школи в дендропарк «Софіївка».

35.Взяв участь у відзначенні 60- річчя Катеринопільської школа №2, привітавши з святом , подарував акустичну систему та мікрофони на суму 13,5 тис.грн.

36.Знагоди відзначення Дня людей похилого віку привітав підопічних стаціонарного відділення Новоселицького будинку інтернат . Подарив для потреб закладу мікрохвильову піч та сушку для овочів і фруктів.

37.Привітав працівників та ветеранів культури і бібліотечної справи з професійним святом та з нагоди свята надав 31 працівнику культури заохочувальну грошову премію.

38.Взяв участь у святкових заходах по відзначенню 65-річниці Будинку культури у м.Ватутіне та вручив подарунок .

39.Закупив світлодіодні світильники на суму 8.5 тис.грн для освітлення новозбудованого футбольного поля з штучним покриттям в смт. Єрки.

40.З нагоди відзначення Дня інваліда відвідав дитячий реабілітаційний центр “ Сонечко” та подарив пісочницю “ SportBabu” для дітей з обмеженими можливостями.

41.Провів зустріч з медичними працівниками Катеринопільської ЦРЛ, сімейними лікарями амбулаторій, фельдшерами сільських фельдшерських пунктів та вручив 30 глюкометрів для медичних закладів кожного населеного пункту та надав кошти для придбання меблів для кабінету «Довіра» Катеринопільської ЦРЛ.

42.Надав благодійну допомогу на будівництво УПЦ КП (церкви) в смт Катеринопіль.

43.Взяв участь у проведенні конкурсу «Міс Катеринопільщина-2017» та виступив спонсором для нагородження переможця у номінації 1-шої віце-міс.

44. Взяв участь у роботі журі конкурсу «Супер бабуся», що проводився у Мокрокалигірській ОТГ. Всім учасникам конкурсу вручив заохочувальні подарунки.

45. Взяв участь у відзначенні 80- річчя Кайтанівської школа , подарував плазмовий телевізор.

46.Закупив костюми Діда Мороза і Снігурки для Шостаківського НВК

47.Надано благодійну допомогу на пуско-налагоджуванні роботи по водопроводу с. Лисича Балка в сумі 4 тис.грн

48.Взяв участь у заходах до свята Святого Миколая у районному реабілітаційному центрі , вручивши солодощі вихованцям. Також передав фрукти і цитрусові для підопічних стаціонарного відділення Новоселицького будинку інтернат, солодощі для вихованців дитячих садочків с.Пальчика , Шостакового.

49.Взяв участь у організації проведення новорічного свята у с. Залізнячка, надавши кошти. Також до новорічних свят закупив подарунки (солодощі) вихованцям дитячого садочка с.Ямпіля та учням школи с. Шостакового

50.Взяв участь у святкуванні 15річниці створення фольклорного колективу «Чебриці» с.Ярошівка та вручив подарунки його учасникам.

Минулий 2017 рік вже відійшов в історію і я разом зі своїми одно партійцями, однодумцями активно продовжили роботу на благо людей Катеринопільщини. Підготовлено та подано пропозиції по 62 проектах до 12 обласних ,районних програм по їх фінансуванню за рахунок галузевих . Мною вже у 2018 році подано на розгляд сесії Черкаської обласної ради та схвалено нею звернення:

- до Голови Верховної Ради України Парубія А.В щодо прискорення прийняття законопроекту № 7363 ;

- до Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Генерального прокурора України Луценка Ю.В., в.о. голови Держгеокадастру Колотіліна О.К. щодо внесення змін до Земельного кодексу України в частині повернення повноважень органів місцевого самоврядування розпоряджатися землями державної власності за

- до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б, Генерального прокурора України Луценка Ю.В. та в.о. голови Держгеокадастру Колотіліна О.К. відповідно до наданих повноважень щодо:

проведення комплексної перевірки діяльності керівництва Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області ;

скасування розпорядчих документів щодо надання земельних ділянок, що були надані з порушенням чинного законодавства України;

звільнення з займаної посади начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Залоги О.В. та вжиття заходів щодо притягнення інших винних осіб до відповідальності;

безумовного дотримання Головним управління Держгеокадастру у Черкаській області вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та забезпечення завчасного повідомлення суб’єктів подання заяв щодо їх розгляду;

проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення області, зокрема земельних ділянок, щодо яких відсутні договори оренди або строк дії яких закінчився, та забезпечення оприлюднення відповідної інформації у встановленому порядку.

Разом з цим:

- надавав посильну допомогу технікою свого фермерського господарства у очистці від снігу доріг, вулиць смт Катеринополя;

- надав кошти та допомогу в організації поховання Насті Кузьменко з смт Катеринополя;

- взяв участь в урочистостях смт Єрки, присвячених черговій даті виводу військ з території Демократичної республіки Афганістану та надав кошти на організацію обіду для ветеранів-авганців;

- провів зустріч з активами сіл Петраківки, Лисичої Балки, Потоків, Палчика, Стійкового, Гончарихи щодо обговорення питання реформування ОМС та створення ОТГ;

- надав спонсорську дорогу хореографічному колективу «Вербиченька» Катеринопільського районному будинку дитячо-юнацької творчості для участі в конкурсі;

- організував вітання з врученням подарунків, квітів жінкам Катеринопільського району з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня;

- допоміг у організації лікування Ольги Ядловської в Київському інституті хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова;

- надав матеріальну допомогу на поховання Галушка Колі з Ямполя;

- надав матеріальну допомогу на лікування Яременка В. В. та Яременка М. П.;

- вручив грошові винагороди переможцям щорічного фестивалю юних еменесників з числа команд шкіл Катеринопільського району;

- надав спонсорську допомогу учням Ярошівської ЗОШ на екскурсію до м.Черкас .

Висловлюю щиру вдячність усім землякам за допомогу й підтримку в моїй депутатській роботі, за сумлінну працю і віру в те, що спільними зусиллями зможемо багато чого зробити на користь громад загалом і для кожного, хто потребує нашої уваги і допомоги. Запевняю, що й надалі приділятиму увагу вирішенню проблем виборців і громад Катеринопільщини.

Олександр Коваленко, депутат Черкаської обласної ради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ"

Читайте також:
Лелеку випустили до його гнізда
І ВЕСЕЛА, І ЗАВЗЯТА
Дві тисячі тюльпанів від Олександра Коваленка та Сергія Приходька
Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»
«Екодовкілля – в громади». У Черкасах представники двох регіонів говорили про співпрацю із потужним агрохолдингом
Верховна Рада – для освітян
На екологію, спецтехніку та охорону здоров`я
«ЧЕРКАЩАНИ» не забувають своїх Героїв
Вітати катеринопільське жіноцтво приїдуть брати Томіленки
Анатолій Підгорний: НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ