"ЧЕРКАЩАНИ" - чемпіони України
03.04.2018 20:20:46
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id560

У селі Білозір’ї, що під Черкасами, на території навчально-оздоровчого комплексу Білозірської сільської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро»пройшли змагання на Кубок України з футзалу серед юнаків 2007-2008 років народження U-11. Про початок змагань ми вже повідомляли. А ось і результати не забарилися.

На турнірі було представлено 14 команд із різних регіонів України. Однією з кращих тут вважалася збірна під назвою «ЧЕРКАЩАНИ», у якій грають діти із міст Сміла та Ватутіне. Зрештою вона і стала переможцем, обігравши у фіналі своїх суперників із Христинівки. Тренували юних любителів футболу досвідчені тренери Віталій Прудніков зі Сміли та Сергій Піддячий із Ватутіного. Спонсорами збірної є секретар Політичної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Семинога, член обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віталій Лисенко та депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», секретар ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко.

- Ми довго та наполегливо готувалися до цих змагань. Разом із своїм колегою із Ватутіного Сергієм Піддячним створили цю збірну, яка виправдала всі сподівання і продемонструвала чудовий результат. Ми - чемпіони України! Це досягнення дітей завдяки їхній титанічній праці на тренуваннях. Також ми всі висловлюємо подяку від спортсменів та їхніх батьків Всеукраїнському об’єднанню «ЧЕРКАЩАНИ», а особливо Анатолію Семинозі, Віталію Лисенку та Олександрові Коваленку - за підтримку і допомогу у виступі наших дітей на змаганнях. Адже сьогодні підтримка у спорті є дуже важливою, - зазначив Віталій Прудніков.

Спортсмени та тренери збірної ВО «ЧЕРКАЩАНИ» отримали медалі та Кубок чемпіона України. Також визначено кращого гравця змагань, яким став Олександр Чорненький.

Читайте також:
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі
Рух вантажівок по катеринопільській вулиці відрегулює Лютий?
Іван Гегедош став сусідом пасічника Василя Ходзіцького
У Києві розбився гелікоптер, який є власністю ПАТ «МХП»
«Дощ» із грошових сертифікатів
Перший дзвоник пролунав у Багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти
"Як важливо сьогодні вчасно надати психологічну допомогу атовцеві та його сім`ї" - Олександр Коваленко
Привітали юних футболістів зі Звенигородщини