Олександр Коваленко забезпечив поїздку на фестиваль робототехніки
18.04.2018 5:01:19
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id564

З неймовірними враженнями, натхненням і масою позитивних емоцій повернулася команда «BRAIN BOOST» з другого Всеукраїнського фестивалю «ROBOfirst – більше ніж роботи!», який проходив 14-15 квітня у м. Києві. Про це повідомляє Катеринопільський ліцей на своїй сторінці у «Фейсбук».

На вихідних у рамках фестивалю відбувся Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років), в якому взяли участь 57 команд з усієї України. Катеринопільські ліцеїсти разом із 9 командами інших шкіл представляли на фестивалі Черкаську область. Команда «BRAIN BOOST» отримала другу нагороду у номінації «Командна робота» та привезла кубок, а також сертифікати, медалі та цінні набори LEGO для кожного учасника.

Катеринопіль презентував у Києві власний винахід. Виявляється, робот із Катеринополя, представлений на фестивалі, спеціалізувався на сортуванні води. Датчик кольору визначає рівень забруднення. А потім машина відвозить воду у відповідний резервуар. Таким чином, удалося розробити винахід-інноваційне рішення з теми «Проблема якості питної води», захистити одноіменний проект та сконструювати робота, який показав достойний результат, виконуючи різні місії на полі «Гри роботів».

- В Катеринопільському районі дуже велика кількість води є забрудненою. І щоб довести, що роботи можуть її фільтрувати, ми зконструювали цей робот, - говорить на фестивалі катеринопільчанин Андрій.

Успіху діти досягли завдяки дружній, злагодженій роботі під керівництвом тренерів О.В. Тараненко, М.Я. Попович, І.В. Ченчик. Та чи відбулось би свято новітньої техніки для катеринопільських школярів, якби не сонсорська допомога. Багато друзів, безцінний досвід, нові ідеї, - все це стало можливим завдяки підтримці і розумінню небайдужих людей: депутатів, які підтримали ініціативу голови райдержадміністрації Ольги Ніколенко про придбання LEGO-класу, меценатам-спонсорам компанії Kernel - за форму для учасників, а також депутату обласної ради Олександрові Коваленку, завдяки якому поїздка до Києва стала можливою.

Ліцеїсти вдячні також начальнику відділу освіти, молоді та спорту Катеринопільської РДА Ірині Міненко, яка завжди тримає "руку на пульсі" наших нових завдань і постійно допомагає їх вирішувати.

«ДЯКУЄМО ВАМ ВСІМ ЗА ТАКЕ ПОТРІБНЕ РОЗУМІННЯ І ПІДТРИМКУ МОЛОДОМУ І ТАЛАНОВИТОМУ ПОКОЛІННЮ», - резюмує на своїй сторінці у Фейсбук Катеринопільський ліцей.

Варто зазначити, що гурток з робототехніки LEGO діє у ліцеї трохи більше півроку, а вже є такі досягнення, які закладають добру основу для майбутніх перемог.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!