Катеринопільські козаки побували у Холодному Яру
04.05.2018 10:31:42
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id567

«29 квітня двома шкільними автобусами вирушаєм до Холодного Яру, - повідомляв Василь Кураш на своїй сторінці у Фейсбук напередодні поїздки. - Кошти на поїздку надав Олександр Коваленко, депутат обласної ради від ВО "Черкащани". Є ще порядні люди, які ніколи не відмовляють на благі справи», - пише Василь Іванович.

Із поїздки по історичних місцях привезли незабутні враження. І діти, і дорослі вкотре віддали шану славному минулому українського козацтва та боротьбі за волю.

- У такі дні вже протягом десяти років їздимо в Холодний Яр, - каже головний козак Катеринопільщини Василь Кураш. – Щоразу автобуси виділяє відділ освіти, а з пальним виникають проблема. Начальник Катеринопільського відділу освіти Ірина Міненко (дякуємо їй!) зателефонувала до депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка і попросила допомоги. Скільки знаю усіляких спонсорів, то як почнеш просити, в них відразу щось не так. Олександр Анатолійович зрозумів усе з півслова, виділив для двох автобусів 120 літрів дизпалива.

Як директор Вікнинської школи та головний козацький отаман Катеринопільщини Василь Кураш висловлює вдячність депутатові Олександрові Коваленку за постійну підтримку. Каже, що Олександр Анатолійович ще нікому у їхньому селі Вікниному не відмовив у допомозі.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!