Годуючий тато просить про допомогу
04.05.2018 11:16:33
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id568

Байкер, музикант і за професією журналіст Григорій Вагапов переживає нелегкі часи. Годуючий тато, як себе Вагапов ще називає в мережі, залишившись із дітьми та проблемами наодинці, звернувся до старих друзів за допомогою. Друкуємо мовою оригіналу:

«Друзья. Те люди, которые знают мои песни, возможно лучше меня самого. У меня серьезные перемены в жизни. Если вкратце, последний год был самым тяжелым испытанием и для меня самого, и для моей семьи. Мы переехали на новое место, из Киева в Катеринополь. Рита беременна, дом нужно восстанавливать. В общем, силами моими и моих друзей мы успели к Рождению Гриши сделать дом хотя бы теплым.

Потом были роды, восстановление после них. Что я знал о послеродовой депрессии? Да ничего. Наверное, поэтому сейчас Рита в Харькове в больнице с нервным срывом, а я сегодня ночью еду с двумя маленькими детьми сначала в Киев, а потом в Катеринополь.

Так что же дальше?

Дальше - нужно сделать мой дом таким, чтобы вы всегда могли приехать ко мне в гости и остаться на ночь. Я по вам очень соскучился, братцы!

Нужно записать третий альбом Вперше Чую. Все песни готовы.

Я знаю, он вам понравится.

Сделать в этом году Вперше чую фестиваль. И познакомить вас между собой:)

Но самое главное — оставаться собою не смотря ни на что.

Друг, если у тебя когда-либо возникало желание помочь музыканту и человеку Григорию Вагапову - сейчас самое время.

4149 4378 6037 4154 Вагапов Г.С.

Прошу об участии и репосте».

Це звернення до друзів отримало чимало коментарів. Одні користувачі сайту співчували і надавали допомогу Вагапову, інші відкрито глузували. Наприклад, користувачка на ім`я Марина обурилась: «поможить мени (( тиж здоровий ..визьми все в свои руки и працюй..ми вси творчи натури, але цим не накормиш дитей», - вколола жінка годуючого тата.

Зазначимо, нещодавно відбувся конкурс на заміщення вакантної посади завідуючого відділом культури райдержадміністрації. Вагапов подав свою кандидатуру. Отримав відповідь, що його документи поступили запізно. Про це Григорій з гіркотою й іронією повідомляв 14 березня на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні в РДА - конкурс на посаду керівника відділу культури Катеринопільського району. Що сказати, я на ньому буду у якості глядача. Дуже цікаво, що то за

претенденти зійдуться. Але, я певен, то будуть достойні люди, які мають, вочевидь, план розвитку культури в районі. Обов’язково напишу, що на нас чекає в «культурному майбутньому».

Вчора я отримав офіційну відмову: «У результаті перевірки, виявлено наступне. Згідно з поданими Вами документами Ви відповідаєте установленим кваліфікаційним вимогам: відповідний досвід, освіта. Документи, подані Вами, заповнені у відповідності до встановлених вимог, проте декларація кандидата на вакантну посаду начальника відділу культури районної державної адміністрації за 2017 рік подана Вами на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції – www.nazk.gov.ua о 17:38.

Ніколи не думав, що буду подаватися на державну службу. Але будь-яка робота не проходить дарма, у мене тепер є сертифікат про знання української мови. Повірте, отримати його було непросто. Це навіть з вищою освітою (Інститут журналістики), срібною медаллю в школі та досвідом роботи на телебаченні. Я сподівався отримати його в Києві, але засідання комісії було призначено на вівторок, а документи потрібно подати в понеділок. Довелося їхати з Києва в Черкаси, а звідти в Катеринопіль, щоб встигнути подати документи до 17:15. Поки я трусився від Черкас додому – моя дружина, Маргарита Вагапова, заповнювала наші декларації. І не встигла зробити це вчасно, бо з цим сайтом не все так просто, та ще й Сашко з Грицьком «допомагали».

Але в цій історії є і позитивні моменти. Я, нарешті, написав своє резюме. І прозрів від того, який у мене цікавий життєвий досвід!

І я буду його застосовувати для розвитку культури Катеринопільщини та України. Бо на посаду «культурний діяч» подаватися мені не треба!» - остаточно визначився тоді Вагапов.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!