Годуючий тато просить про допомогу
04.05.2018 11:16:33
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id568

Байкер, музикант і за професією журналіст Григорій Вагапов переживає нелегкі часи. Годуючий тато, як себе Вагапов ще називає в мережі, залишившись із дітьми та проблемами наодинці, звернувся до старих друзів за допомогою. Друкуємо мовою оригіналу:

«Друзья. Те люди, которые знают мои песни, возможно лучше меня самого. У меня серьезные перемены в жизни. Если вкратце, последний год был самым тяжелым испытанием и для меня самого, и для моей семьи. Мы переехали на новое место, из Киева в Катеринополь. Рита беременна, дом нужно восстанавливать. В общем, силами моими и моих друзей мы успели к Рождению Гриши сделать дом хотя бы теплым.

Потом были роды, восстановление после них. Что я знал о послеродовой депрессии? Да ничего. Наверное, поэтому сейчас Рита в Харькове в больнице с нервным срывом, а я сегодня ночью еду с двумя маленькими детьми сначала в Киев, а потом в Катеринополь.

Так что же дальше?

Дальше - нужно сделать мой дом таким, чтобы вы всегда могли приехать ко мне в гости и остаться на ночь. Я по вам очень соскучился, братцы!

Нужно записать третий альбом Вперше Чую. Все песни готовы.

Я знаю, он вам понравится.

Сделать в этом году Вперше чую фестиваль. И познакомить вас между собой:)

Но самое главное — оставаться собою не смотря ни на что.

Друг, если у тебя когда-либо возникало желание помочь музыканту и человеку Григорию Вагапову - сейчас самое время.

4149 4378 6037 4154 Вагапов Г.С.

Прошу об участии и репосте».

Це звернення до друзів отримало чимало коментарів. Одні користувачі сайту співчували і надавали допомогу Вагапову, інші відкрито глузували. Наприклад, користувачка на ім`я Марина обурилась: «поможить мени (( тиж здоровий ..визьми все в свои руки и працюй..ми вси творчи натури, але цим не накормиш дитей», - вколола жінка годуючого тата.

Зазначимо, нещодавно відбувся конкурс на заміщення вакантної посади завідуючого відділом культури райдержадміністрації. Вагапов подав свою кандидатуру. Отримав відповідь, що його документи поступили запізно. Про це Григорій з гіркотою й іронією повідомляв 14 березня на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сьогодні в РДА - конкурс на посаду керівника відділу культури Катеринопільського району. Що сказати, я на ньому буду у якості глядача. Дуже цікаво, що то за

претенденти зійдуться. Але, я певен, то будуть достойні люди, які мають, вочевидь, план розвитку культури в районі. Обов’язково напишу, що на нас чекає в «культурному майбутньому».

Вчора я отримав офіційну відмову: «У результаті перевірки, виявлено наступне. Згідно з поданими Вами документами Ви відповідаєте установленим кваліфікаційним вимогам: відповідний досвід, освіта. Документи, подані Вами, заповнені у відповідності до встановлених вимог, проте декларація кандидата на вакантну посаду начальника відділу культури районної державної адміністрації за 2017 рік подана Вами на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції – www.nazk.gov.ua о 17:38.

Ніколи не думав, що буду подаватися на державну службу. Але будь-яка робота не проходить дарма, у мене тепер є сертифікат про знання української мови. Повірте, отримати його було непросто. Це навіть з вищою освітою (Інститут журналістики), срібною медаллю в школі та досвідом роботи на телебаченні. Я сподівався отримати його в Києві, але засідання комісії було призначено на вівторок, а документи потрібно подати в понеділок. Довелося їхати з Києва в Черкаси, а звідти в Катеринопіль, щоб встигнути подати документи до 17:15. Поки я трусився від Черкас додому – моя дружина, Маргарита Вагапова, заповнювала наші декларації. І не встигла зробити це вчасно, бо з цим сайтом не все так просто, та ще й Сашко з Грицьком «допомагали».

Але в цій історії є і позитивні моменти. Я, нарешті, написав своє резюме. І прозрів від того, який у мене цікавий життєвий досвід!

І я буду його застосовувати для розвитку культури Катеринопільщини та України. Бо на посаду «культурний діяч» подаватися мені не треба!» - остаточно визначився тоді Вагапов.

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?