«ЧЕРКАЩАНИ» відремонтували в Пальчику ігровий майданчик
04.05.2018 11:20:54
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id569

Катеринопільські депутати від «ЧЕРКАЩАН» Віктор Куцерук та Михайло Онуфрієнко нещодавно побували в Пальчиківському НВК та відремонтували дитячий майданчик. Допомога з Катеринополя прийшла завдяки сприянню депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка.

- Привезли готові дошки, полагодили на ігровому майданчику карусель, «ракету», «машину», замінили старі прогнилі дошки на нові, відшліфовані. Навіть фарбу привезли, щоб ми пофарбували все, - каже вихователька дитсадка Тетяна Моключенко. – Віктор Куцерук та Михайло Онуфрієнко цілий день працювали без перепочинку. У мене з «ЧЕРКАЩАНАМИ» дуже теплі стосунки, завжди тільки що треба – звертаюся до них за допомогою. Особливо до нашого депутата Катеринопільської районної ради Михайла Онуфрієнка. Таким чином, з його подачі багато проблем у селі вирішується завдяки сприянню Олександра Коваленка.

Батьки і діти уклінно дякують місцевим депутатам від «ЧЕРКАЩАН» та особисто депутату Черкаської обласної ради Олександрові Коваленку за надану допомогу та регулярне сприяння у вирішенні сільських проблем. Зазначимо, в Пальчиківському НВК наразі виховується 14 дошкільнят.

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?