«ЧЕРКАЩАНИ» відремонтували в Пальчику ігровий майданчик
04.05.2018 11:20:54
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id569

Катеринопільські депутати від «ЧЕРКАЩАН» Віктор Куцерук та Михайло Онуфрієнко нещодавно побували в Пальчиківському НВК та відремонтували дитячий майданчик. Допомога з Катеринополя прийшла завдяки сприянню депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка.

- Привезли готові дошки, полагодили на ігровому майданчику карусель, «ракету», «машину», замінили старі прогнилі дошки на нові, відшліфовані. Навіть фарбу привезли, щоб ми пофарбували все, - каже вихователька дитсадка Тетяна Моключенко. – Віктор Куцерук та Михайло Онуфрієнко цілий день працювали без перепочинку. У мене з «ЧЕРКАЩАНАМИ» дуже теплі стосунки, завжди тільки що треба – звертаюся до них за допомогою. Особливо до нашого депутата Катеринопільської районної ради Михайла Онуфрієнка. Таким чином, з його подачі багато проблем у селі вирішується завдяки сприянню Олександра Коваленка.

Батьки і діти уклінно дякують місцевим депутатам від «ЧЕРКАЩАН» та особисто депутату Черкаської обласної ради Олександрові Коваленку за надану допомогу та регулярне сприяння у вирішенні сільських проблем. Зазначимо, в Пальчиківському НВК наразі виховується 14 дошкільнят.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!