«ЧЕРКАЩАНИ» відремонтували в Пальчику ігровий майданчик
04.05.2018 11:20:54
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id569

Катеринопільські депутати від «ЧЕРКАЩАН» Віктор Куцерук та Михайло Онуфрієнко нещодавно побували в Пальчиківському НВК та відремонтували дитячий майданчик. Допомога з Катеринополя прийшла завдяки сприянню депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка.

- Привезли готові дошки, полагодили на ігровому майданчику карусель, «ракету», «машину», замінили старі прогнилі дошки на нові, відшліфовані. Навіть фарбу привезли, щоб ми пофарбували все, - каже вихователька дитсадка Тетяна Моключенко. – Віктор Куцерук та Михайло Онуфрієнко цілий день працювали без перепочинку. У мене з «ЧЕРКАЩАНАМИ» дуже теплі стосунки, завжди тільки що треба – звертаюся до них за допомогою. Особливо до нашого депутата Катеринопільської районної ради Михайла Онуфрієнка. Таким чином, з його подачі багато проблем у селі вирішується завдяки сприянню Олександра Коваленка.

Батьки і діти уклінно дякують місцевим депутатам від «ЧЕРКАЩАН» та особисто депутату Черкаської обласної ради Олександрові Коваленку за надану допомогу та регулярне сприяння у вирішенні сільських проблем. Зазначимо, в Пальчиківському НВК наразі виховується 14 дошкільнят.

Читайте також:
Зустріч у Лисянці: «Урожай» не займається земельним рейдерством!
Юні рятувальники - за секунду від перемоги
З концерту на підтримку Тамари Приймак отримали 1147 гривень
Вибороли 2 третіх місця в області
«ЧЕРКАЩАНИ» висадили троянди на клумбах Катеринопільської райлікарні
На Катеринопільщині залишилось 11 ветеранів
«ЧЕРКАЩАНИ» відремонтували в Пальчику ігровий майданчик
Годуючий тато просить про допомогу
Катеринопільські козаки побували у Холодному Яру
Районний гінеколог читає лекції про сімейне насильство