Гаманець у «Візиті»
06.05.2015 13:32:13
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id57

Продавець магазину «Візит», що в Катеринополі, Людмила у той день, як завжди, була зайнята обслуговуванням покупців, що все підходили і підходили до прилавку. І тільки на деякий час жінка хотіла відволіктися, щоб вийти в промисловий магазин, що поряд. З собою прихопила гаманець, а тут - знову покупці і довелося повернутися на робоче місце. Машинально поклала гаманець на одну із морозилок. Пішла обслуговувати покупців. Гаманець забула. Хоча підсвідомо пам`ятала про нього, у голові увесь час крутилося: «Мій гаманець. Де мій гаманець?» А покупці відволікали увагу і все ніколи було вийти з-за робочого місця.

Коли наплив людей у магазин трохи послабшав, стала шукати, де ж поділа гаманець. Адже там гроші. Десь із півтори сотні гривень. Скільки не шукала у торговому залі, гаманця не було.

Розхвилювалася. Розказала колегам по роботі. Що робити? Де шукати. Скільки людей перейшло…

Та завдяки злагодженим діям працівників ТОВ «Торговий дім» Олега Чорногора та Олександра Колоса було знайдено «сороку-злодійку». Пізніше з`ясувалося, що гаманець підібрала жінка, її звати Валентина, працює вона в Катеринополі, а проживає в Мокрій Калигірці, що цікаво - ходить по дворах, знімає показники та розносить «цетлики» на послуги. Коли Валентину наздогнали і запитали, чи не хоче вона дещо повернути в магазин «Візит», то вона й оком не моргнула, гаманець дістала.

- Оце тільки хотіла віддати, - сказала.

Усе було на місці, гроші вона не встигла витратити, лише перерахувала. В міліцію Людмила не зверталася, а отже - відповідальності не буде.

- Ця жінка не врахувала, що торговий зал оснащено відеоспостереженням, яке є ще й надворі, - каже Людмила. – На відео видно, як довго вона вагається, брати гаманець чи ні. Але таки взяла. То я думаю: у нас багато людей гублять речі, ми все повертаємо, шукаємо власника, віддаємо. А вона взяла і вийшла. Не гукнула: чий це гаманець. Наші хлопці вирахували, куди поділася жінка. Та ще колишній працівник міліції Колос її по відео упізнав. І дуже оперативно спрацював Олег Чорногір, потім розповідав, що усе життя хотів працювати в міліції.

Людмила дякує усім колегам, хто відгукнувся на її проблему. Особливо Ірині та Олександру Кармалітам, які покинули всі свої справи і повідомили Олега Чорногора та Олексадра Колоса. Завдяки їхнім наполегливим діям пропажа знайшлася.

Читайте також:
Тут живе собака!
Матрац на дорозі
Гаманець у «Візиті»
Страсна п'ятниця
12 квітня - Воскресіння Христове!
Грім - на тепле літо
У Явдохи сила – поділ замочила
"Вбиває не мобілізація, вбиває байдужість"
Runcible - круглий дерев'яний смартфон на FirefoxOS
В Італії збудували дзеркальний будинок