«ЧЕРКАЩАНИ» висадили троянди на клумбах Катеринопільської райлікарні
14.05.2018 19:34:15
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id571

У п`ятницю з нагоди Дня медичної сестри представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ» зібралися у Катеринопільській районній лікарні, щоб започаткувати тут трояндові клумби. Серед весняних квітів висадили саджанці цих прекрасних квітів. Доглядати за ними будуть закріплені відповідальні особи. Також було висаджено троянди при вході до Катеринопільського інфекційного відділення.

- Зазвичай щороку День медичної сестри ми відмічаємо, - каже головний лікар Людмила Борецька. – Але так – уперше. Висадити на території лікарні 300 трояндових кущів на честь наших медичних сестер запропонував депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко та керівник соціальних проектів Ірина Ванникова. А виконавцями їхньої ідеї стали депутати Катеринопільської районної ради та селищної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та медичні працівники.

Ірина Ванникова та Олександр Коваленко

Того дня до містечка приїхали висаджувати кущі троянд і представники з області. Так, працювали на клумбах з лопатами і саджанцями керівник апарату ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Любивий та співробітник апарату ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Наталія Старікова. Також приєдналися до реалізації хорошого задуму голова Катеринопільської РДА Ольга Ніколенко та голова районної ради Віталій Верета.

Раніше День медичної сестри не особливо святкували, обмежувалися привітаннями в стінах лікарні, додала головний лікар. Цього разу медичним працівникам такої категорії зробили незабутній подарунок «ЧЕРКАЩАНИ», «накрили поляну» на природі. Кажуть, медсестри були дуже задоволені гостиною від цієї провідної політичної сили. Особливо дякували Ірині Ванниковій та Олександрові Коваленку.

Тут "накрили поляну" від "ЧЕРКАЩАН"

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря