Вибороли 2 третіх місця в області
15.05.2018 6:18:39
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id572

У цьому році учні Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області взяли участь в ХІV юнацьких спортивних іграх серед закладів професійної освіти у Черкаській області. Ігри проходять в ІІІ етапи: І – масові змагання у навчальному закладі, ІІ – зональні змагання серед збірних команд закладів, ІІІ – фінальні змагання серед збірних команд Черкаської області.

В ІІ етапі змагань команди юнаків нашого центру зайняли І місця з баскетболу, волейболу та міні-футболу. В ІІІ етапі команди взяли участь у фінальних змаганнях з:

• Баскетболу. Проводився 17.03.2018 р. в м. Черкаси на базі ДНЗ «Черкаський професійний ліцей», де команда юнаків зайняла ІІІ призове місце в складі: Савеленко Олександр, Потапенко Роман, Дробот Владислав, Деревінський Олег, Бабич Микола, Ополонець Богдан, Слюсаренко Захар, Лисенко Микола. Команді та гравцям вручені дипломи.

Керівникам фізичного виховання Проценку Анатолію Івановичу та Приблуді Оксані Петрівні також вручені дипломи.

• Міні-футболу. Проводився 04.05.2018 р. в м. Черкаси на базі КП «Центральний стадіон» Черкаської міської ради, де команда зайняла також ІІІ призове місце в складі: Савеленко Олександр, Ткаченко Вадим, Потапенко Роман, Репетило Василь, Задородній Владислав, Колесник Олександр, Школьний Олександр, Бабич Микола, Лисенко Микола, Корж Євгеній, Лоцкін Євгеній.

Команди та гравці нагороджені дипломами. Тренеру Дашку Валерію Петровичу вручений диплом за підготовку команди.

Відмітимо, що у змаганнях взяли участь учні трьох відділень Багатопрофільного центра: з с. Мокрої Калигірки, м. Шполи та м. Ватутіного.

Прес-служба БЦРПО в Черкаській області

Читайте також:
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі