З концерту на підтримку Тамари Приймак отримали 1147 гривень
15.05.2018 7:13:07
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id573

В кінці квітня катеринопільський рок-гурт "Театр світла" дав концерт на підтримку колеги-співачки Тамари Приймак. Як уже повідомлялося, жінка страждає від внутрішньо-мозкової пухлини. Тільки для операції треба зібрати понад 80 тисяч гривень. Цей захід, власне, і передбачав збір коштів. Загалом вдалося зібрати трохи більше тисячі гривень, але й ця сума для Тамари Василівни – крок до здорового життя.

− У цій благодійній акції вдалося зібрати 1147 гривень. Це можливо лише краплина в морі, а можливо і та сума, саме якої не вистачає на лікування. Ми вдячні всім, хто завітав на захід і долучився до цієї благодійної справи, − пише співробітниця Катеринопільського РБК Ірина Засунько.

Під час концерту учасники гурту відповідали на запитання шанувальників та виконували власні твори. Уперше цього вечора відбулася прем’єра пісні про Катеринопіль.

"Театр світла" заснував у 2014 році Віталій Пономаренко, який і по цей час є його керівником. Склад гурту досить різноманітний по віку, але всіх учасників об’єднує спільна любов до музики. На барабанах – В’ячеслав Каратнюк, клавішні – Женя Алєксєєва, гітара – Ілля Успаленко, бас-гітара – Віталій Пономаренко, солістка − Юлія Пономаренко.

Репертуар "Театру світла" − це мелодії про кохання та на різноманітні соціальні теми. Виконує гурт також твори на вірші Тараса Шевченка, Василя Симоненка. У майбутньому планують створити пісні на вірші місцевого поета Дмитра Пічкура.

− Наш гурт спершу мав назву "Революція". Але потім ми її змінили. Адже "революція" – це щось нетривке: спалахнуло, і нема. "Театр світла" – бо висвітлюємо те, що світле, ради чого варто жити. Дуже вражені, що на наш концерт прийшла не тільки молодь, але й старше покоління, навіть бабусі. Ще й з огляду на їхню реакцію, їм сподобалось. Вдячні людям за кожну пожертву задля порятунку нашої талановитої колеги! − розповіла солістка Юлія Пономаренко.

Нагадаємо, більше року тому силами артистів Катеринопільського районного Будинку культури проводили концерт на підтримку хворого хлопчика 4-річного Стасика Лисенка. Його мама Юлія Тищенко працювала на той час в Будинку культури. З концерту тоді мали 3400 гривень, які матері дитини вручила директор цього культурного закладу Юлія Пономаренко. Зрештою, потрібну суму (більше 100 тисяч доларів) зібрали через київських добродіїв. Дитина з матір`ю перебуває на лікуванні в Туреччині.

Джерело

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!