З концерту на підтримку Тамари Приймак отримали 1147 гривень
15.05.2018 7:13:07
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id573

В кінці квітня катеринопільський рок-гурт "Театр світла" дав концерт на підтримку колеги-співачки Тамари Приймак. Як уже повідомлялося, жінка страждає від внутрішньо-мозкової пухлини. Тільки для операції треба зібрати понад 80 тисяч гривень. Цей захід, власне, і передбачав збір коштів. Загалом вдалося зібрати трохи більше тисячі гривень, але й ця сума для Тамари Василівни – крок до здорового життя.

− У цій благодійній акції вдалося зібрати 1147 гривень. Це можливо лише краплина в морі, а можливо і та сума, саме якої не вистачає на лікування. Ми вдячні всім, хто завітав на захід і долучився до цієї благодійної справи, − пише співробітниця Катеринопільського РБК Ірина Засунько.

Під час концерту учасники гурту відповідали на запитання шанувальників та виконували власні твори. Уперше цього вечора відбулася прем’єра пісні про Катеринопіль.

"Театр світла" заснував у 2014 році Віталій Пономаренко, який і по цей час є його керівником. Склад гурту досить різноманітний по віку, але всіх учасників об’єднує спільна любов до музики. На барабанах – В’ячеслав Каратнюк, клавішні – Женя Алєксєєва, гітара – Ілля Успаленко, бас-гітара – Віталій Пономаренко, солістка − Юлія Пономаренко.

Репертуар "Театру світла" − це мелодії про кохання та на різноманітні соціальні теми. Виконує гурт також твори на вірші Тараса Шевченка, Василя Симоненка. У майбутньому планують створити пісні на вірші місцевого поета Дмитра Пічкура.

− Наш гурт спершу мав назву "Революція". Але потім ми її змінили. Адже "революція" – це щось нетривке: спалахнуло, і нема. "Театр світла" – бо висвітлюємо те, що світле, ради чого варто жити. Дуже вражені, що на наш концерт прийшла не тільки молодь, але й старше покоління, навіть бабусі. Ще й з огляду на їхню реакцію, їм сподобалось. Вдячні людям за кожну пожертву задля порятунку нашої талановитої колеги! − розповіла солістка Юлія Пономаренко.

Нагадаємо, більше року тому силами артистів Катеринопільського районного Будинку культури проводили концерт на підтримку хворого хлопчика 4-річного Стасика Лисенка. Його мама Юлія Тищенко працювала на той час в Будинку культури. З концерту тоді мали 3400 гривень, які матері дитини вручила директор цього культурного закладу Юлія Пономаренко. Зрештою, потрібну суму (більше 100 тисяч доларів) зібрали через київських добродіїв. Дитина з матір`ю перебуває на лікуванні в Туреччині.

Джерело

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?