Юні рятувальники - за секунду від перемоги
21.05.2018 22:41:18
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id574

Цікавою та запеклою виявилася боротьба за призові місця Катеринопільської юнацької збірної на обласних зональних змаганнях з пожежно-рятувального спорту, що відбулися 17 травня в м. Корсунь-Шевченківський. Про це пишеться на сторінці у Фейсбук Катеринопільського РС У ДСНС України у Черкаській області.

«Незважаючи на незначний досвід участі в таких змаганнях та відсутність тренувальної бази (навчальної пожежної вежі) в рідному районі, Катеринопільські юні спортсмени лише 1 секунду поступилися бронзовим призерам змагань», - коментують катеринопільські надзвичайники.

Разом з тим відзначають юних пожежників, які на належному рівні відстояли честь району. Це учні КЗ «Катеринопільський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Максим Грущинський, Дмитро Вітвіцький, Валерій Різник, Денис Биць, Віталій Донденко та Ярослав Приймак.

За наполегливість юних рятувальників було нагороджено заохочувальними призами, які надав Катеринопільському районному сектору з надзвичайних ситуацій депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко.

- Ми вдячні дітям, які охоче беруть участь у наших змаганнях, ще й отримують на обласному рівні добрі результати. Не дотягнулися до третього місця, але хлопці показали хорошу підготовку. Юні рятувальники з Катеринополя, безперечно, заслуговували нагород. І спасибі нашому постійному спонсорові Олександрові Анатолійовичу Коваленку. Наш депутат подбав, щоб зі змагань

Читайте також:
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі