Юні рятувальники - за секунду від перемоги
21.05.2018 22:41:18
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id574

Цікавою та запеклою виявилася боротьба за призові місця Катеринопільської юнацької збірної на обласних зональних змаганнях з пожежно-рятувального спорту, що відбулися 17 травня в м. Корсунь-Шевченківський. Про це пишеться на сторінці у Фейсбук Катеринопільського РС У ДСНС України у Черкаській області.

«Незважаючи на незначний досвід участі в таких змаганнях та відсутність тренувальної бази (навчальної пожежної вежі) в рідному районі, Катеринопільські юні спортсмени лише 1 секунду поступилися бронзовим призерам змагань», - коментують катеринопільські надзвичайники.

Разом з тим відзначають юних пожежників, які на належному рівні відстояли честь району. Це учні КЗ «Катеринопільський НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Максим Грущинський, Дмитро Вітвіцький, Валерій Різник, Денис Биць, Віталій Донденко та Ярослав Приймак.

За наполегливість юних рятувальників було нагороджено заохочувальними призами, які надав Катеринопільському районному сектору з надзвичайних ситуацій депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко.

- Ми вдячні дітям, які охоче беруть участь у наших змаганнях, ще й отримують на обласному рівні добрі результати. Не дотягнулися до третього місця, але хлопці показали хорошу підготовку. Юні рятувальники з Катеринополя, безперечно, заслуговували нагород. І спасибі нашому постійному спонсорові Олександрові Анатолійовичу Коваленку. Наш депутат подбав, щоб зі змагань

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?