У Звенигородці відбувся Всеукраїнський боксерський турнір
05.06.2018 18:38:55
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id577

Минулими вихідними у м. Звенигордці в дитячо-юнацькій спортивній школі проходив ІІ Всеукраїнський турніру з боксу «Кубок ЗвениГора», який вже другий рік поспіль збирає спортсменів різного віку зі всієї України. Організатором змагань виступив боксерський клуб «КУЗНЯ» за підтримки спонсорів турніру, серед яких була і Черкаська обласна організація ВО"Черкащани". На змагання прибули багаточисельні команди із кількох областей нашої держави.

Відкрив турнір суддя національної категорії Сергій Медвєдєв, який представив учасників, гостей, меценатів цього надзвичайного заходу. Особливо тепло вітали присутні чемпіона світу серед професіоналів по версії WBO Сергія Дзинзирука, який також завітав на турнір.

Побував на турнірі і депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко. Від обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Анатолійович вручив медаль одному з переможців.

- З великим задоволенням відвідав цей турнір з боксу, який відбувся зі всіма притаманними таким змаганням рисами – видовищними боями, палкими емоціями, нагородами, - ділиться враженнями Олександр Коваленко. – Приємно було познайомитися з титулованим гостем турніру - мега-зіркою світового боксу Сергієм Дзинзируком, талановитим боксером, володарем поясу чемпіона світу з професійного боксу. Мав за честь вручити нагороду одному з юних переможців турніру.

Всеукраїнський спортивний турнір у Звенигородці став культовою подією для фанатів цього виду спорту. Побачити своїх кумирів прийшли сотні шанувальників боксу. Не приховували свого захоплення турніром і представники провідних політичних партій, завдяки яким у великій мірі і відбувся «Кубок ЗвениГора». На змаганнях панувала атмосфера взаємної вдячності.

- Дякую усім учасникам турніру за яскраве свято боксу та бажаю їм не боятися ставити перед собою найсміливіші цілі, долати труднощі й перемагати. Успіху вам і нових перемог! – додав депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко.

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?