Увага! Увага! Шановні катеринопільці!
06.06.2018 8:07:33
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id578

Тільки два тижні в Катеринополі працюватиме безкоштовна пересувна стоматологічна амбулаторія. Від четверга спеціальний автомобіль зі стоматологічним кабінетом зупинився на території офісу ФГ «Агро-Вікторія-Катеринопіль» (колишньої контори колгоспу ім. Леніна). З дня на день пацієнтів усе більше, однак не всі ще знають про цю унікальну можливість у провінційному містечку безкоштовно полікувати зуби.

Про те, щоб до нашого райцентра завітала пересувна стоматологія, потурбувався депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко.

- Бажання, щоб до містечка приїхали безкоштовні стоматологи, висловили спочатку працівники ФГ «Агро-Вікторія», - каже Олександр Анатолійович. – Але ми розуміли, що безкоштовна стоматологія мусить бути доступна усім жителям району. Тож запрошуємо бажаючих якісно полікувати зуби у пересувному стоматологічному кабінеті від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», - пропонує Олександр Коваленко.

Спеціалісти пересувної амбулаторії здійснюють лікування зубів, крім їх видалення чи протезування.

Відмітимо, що практику безкоштовного медичного обслуговування вже другий рік поспіль підтримує Благодійний фонд "Урожай-громаді" та ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» за ініціативи Черкаської обласної стоматологічної поліклініки. Нещодавно пересувна амбулаторія зупинилася ще й на Звенигородщині. Кілька тижнів тому обласні стоматологи проводили безкоштовний прийом на Канівщині.

Фото: газета "Містечко над Тікичем" та пресс-служба БО "БФ "Урожай-громаді"

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?