Увага! Увага! Шановні катеринопільці!
06.06.2018 8:07:33
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id578

Тільки два тижні в Катеринополі працюватиме безкоштовна пересувна стоматологічна амбулаторія. Від четверга спеціальний автомобіль зі стоматологічним кабінетом зупинився на території офісу ФГ «Агро-Вікторія-Катеринопіль» (колишньої контори колгоспу ім. Леніна). З дня на день пацієнтів усе більше, однак не всі ще знають про цю унікальну можливість у провінційному містечку безкоштовно полікувати зуби.

Про те, щоб до нашого райцентра завітала пересувна стоматологія, потурбувався депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко.

- Бажання, щоб до містечка приїхали безкоштовні стоматологи, висловили спочатку працівники ФГ «Агро-Вікторія», - каже Олександр Анатолійович. – Але ми розуміли, що безкоштовна стоматологія мусить бути доступна усім жителям району. Тож запрошуємо бажаючих якісно полікувати зуби у пересувному стоматологічному кабінеті від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», - пропонує Олександр Коваленко.

Спеціалісти пересувної амбулаторії здійснюють лікування зубів, крім їх видалення чи протезування.

Відмітимо, що практику безкоштовного медичного обслуговування вже другий рік поспіль підтримує Благодійний фонд "Урожай-громаді" та ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» за ініціативи Черкаської обласної стоматологічної поліклініки. Нещодавно пересувна амбулаторія зупинилася ще й на Звенигородщині. Кілька тижнів тому обласні стоматологи проводили безкоштовний прийом на Канівщині.

Фото: газета "Містечко над Тікичем" та пресс-служба БО "БФ "Урожай-громаді"

Читайте також:
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі