Два крила Дар`ї Дейнеги
08.06.2018 6:03:41
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id579

Що не кажіть, а Катеринопіль живе повнокровним культурним життям. Це завдяки культпрацівникам, в тім числі і колективу районної бібліотеки, який не дає забути творчість уже відомих наших земляків та відкриває для нас нові таланти серед молоді.

Так, на цьому тижні у Катеринопільській районній бібліотеці відбулася виставка картин менеджера місцевого відділення «Приватбанку» Дар`ї Дейнеги (Александрової). Молоду мисткиню, у творчому доробку якої вже близько ста картин, жителі нашого району добре знають в обличчя. Але побачити дівчину можна не у художній майстерні за мольбертом, а за банківським столиком над планшетом за проведенням фінансових операцій. Писати картини Дар`я буде годинами у тихій домашній обстановці, натхненна єдиним поривом – реалізувати нерозтрачені здібності і донести їх до людей.

Отож професія фінансист – це для Дар`ї Дейнеги, як рятівне коло у матеріальному світі, а малювання – покликання для душі. Ніби два крила тепер має молода мисткиня: красиве і корисне. Можливо, десь трохи жалкує дівчина, що не вдалося здобути освіту художника. Бо коли прийшов час обирати вуз, то старші в один голос радили йти на фінансиста. Це, мовляв, у житті більш практично. А картини… Хіба за них заробиш на шматок хліба?

Та нарешті настав час, коли Дар`я хоч на хвильку уявила себе знаменитістю. Коли презентувала свої роботи на виставці, присутні не лише милувалися її роботами, але й дарували авторці полотен квіти та купували їх. Справжній, запаморочливий успіх у талановитої мисткині, віриться, попереду. Бо люди ще гідно оцінять всі тонкощі майстерності, з якими молода художниця захоплюється пейзажами, пише маслом та аквареллю. Виходить дуже талановито. Попри те, що образотворчому мистецтву дівчина навчається самостійно через Інтернет.

- Намагаюся черпати знання з Інтернету, - каже Дар`я Олександрівна. - Через Інтернет і фарби замовляю, вчуся створювати потрібні кольори і відтінки.

Побачити та придбати полотна Дар`ї Дейнеги можна в районній бібліотеці до кінця червня.

"Містечко над Тікичем"

Фото з соцмереж

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?