Два крила Дар`ї Дейнеги
08.06.2018 6:03:41
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id579

Що не кажіть, а Катеринопіль живе повнокровним культурним життям. Це завдяки культпрацівникам, в тім числі і колективу районної бібліотеки, який не дає забути творчість уже відомих наших земляків та відкриває для нас нові таланти серед молоді.

Так, на цьому тижні у Катеринопільській районній бібліотеці відбулася виставка картин менеджера місцевого відділення «Приватбанку» Дар`ї Дейнеги (Александрової). Молоду мисткиню, у творчому доробку якої вже близько ста картин, жителі нашого району добре знають в обличчя. Але побачити дівчину можна не у художній майстерні за мольбертом, а за банківським столиком над планшетом за проведенням фінансових операцій. Писати картини Дар`я буде годинами у тихій домашній обстановці, натхненна єдиним поривом – реалізувати нерозтрачені здібності і донести їх до людей.

Отож професія фінансист – це для Дар`ї Дейнеги, як рятівне коло у матеріальному світі, а малювання – покликання для душі. Ніби два крила тепер має молода мисткиня: красиве і корисне. Можливо, десь трохи жалкує дівчина, що не вдалося здобути освіту художника. Бо коли прийшов час обирати вуз, то старші в один голос радили йти на фінансиста. Це, мовляв, у житті більш практично. А картини… Хіба за них заробиш на шматок хліба?

Та нарешті настав час, коли Дар`я хоч на хвильку уявила себе знаменитістю. Коли презентувала свої роботи на виставці, присутні не лише милувалися її роботами, але й дарували авторці полотен квіти та купували їх. Справжній, запаморочливий успіх у талановитої мисткині, віриться, попереду. Бо люди ще гідно оцінять всі тонкощі майстерності, з якими молода художниця захоплюється пейзажами, пише маслом та аквареллю. Виходить дуже талановито. Попри те, що образотворчому мистецтву дівчина навчається самостійно через Інтернет.

- Намагаюся черпати знання з Інтернету, - каже Дар`я Олександрівна. - Через Інтернет і фарби замовляю, вчуся створювати потрібні кольори і відтінки.

Побачити та придбати полотна Дар`ї Дейнеги можна в районній бібліотеці до кінця червня.

"Містечко над Тікичем"

Фото з соцмереж

Читайте також:
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма
«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі