Катеринопільські вчителі на екскурсії в «Софіївці»
14.06.2018 18:16:29
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id581

Напевне, не так багато у нашому житті відведено місця для свята і відпочинку. А якщо говорити про вчителів, то літніх канікул вони очікують, напевне, не менше, ніж школярі. Бо за шкільними буднями просто не вистачає часу для того, щоб хоча б на день змінити звичну щоденну атмосферу. А так хочеться побачити визначні місця не лише в Україні, але бодай поряд, на Черкащині.

Та невдовзі після останніх дзвоників в розмірені, монотонні будні мокрокалигірських та катеринопільських педагогів у ці червневі дні попросилося справжнє свято. Свято під такою близькою і не завжди досяжною за буденними клопотами назвою – уманська «Софіївка». Саме до знаменитого парку, що його створив кілька століть тому граф Потоцький, і приїздили минулої неділі вчителі Мокрокалигірської ЗОШ та Катеринопільської ЗОШ №1. Поїздка відбулась за сприяння депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка та його помічника-консультанта Ніни Бабушко. Позитивних вражень вистачило на всіх.

Крім витончених краєвидів відомого дендропарку, педагогам особливо сподобались видовища з вечірніми уманськими фонтанами. Це було так неймовірно красиво.

- Дуже багато незабутніх вражень від «Софіївки» отримали молоді немісцеві вчителі, які у нас віднедавна працюють, я особисто побувала у дендропарку вже вшосте, - каже директор Мокрокалигірської школи Валентина Кравченко, - Подорож до Умані забезпечив нам депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко. Помічник-консультант депутата Ніна Бабушко за рахунок фермерського господарства свого чоловіка оплатила послуги екскурсовода «Софіївки». Завдяки Олександрові Анатолійовичу у заміській зоні нам накрили стіл. А наприкінці всім поталанило побачити у вечірній красі світломузичний фонтан, який в Умані відкрили торік. Це було прекрасне видовище. Ми дуже вдячні Олександрові Коваленку та Ніні Бабушко за влаштоване для нас свято і змістовний відпочинок.

05.08.2018 16:17:39
я

бухать їздили ) Краще б дітей звозили

Читайте також:
Свято, коли аматори сцени відпочивають
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма