День медика – з виїздом на природу
20.06.2018 15:09:39
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id585

По-літньому яскравим і незабутнім запам`ятався для катеринопільських медиків День медичного працівника. Спонсором та організатором цього свята став депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко.

З теплими та щирими поздоровленнями звернулися в цей день до медиків очільники політичних осередків, представники влади та бізнесу. Адже в якій би не була складній ситуації сьогоднішня вітчизняна медицина, саме завдяки медикам-професіоналам вдається повертати людину до життя. Так, лікарі стоять на сторожі нашого здоров`я і, мабуть, як сапери, не мають права на помилки.

Та не лише добрі слова вдячності за нелегку працю адресував медичному персоналу Катеринопільської лікарні Олександр Коваленко. На день медичної сестри представники ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» за його ініціативи висадили на території райлікарні кущі троянд. Та свято цією подією не закінчилося, а отримало продовження на День медичного працівника, також гостиною на лоні природи. Лікарі і медсестри скинули свої білі халати і одяглися для відпочинку на свіжому повітрі. Так, завдяки «ЧЕРКАЩАНАМ» лікарі. медичні сестри та санітарки зібралися в лісі навколо накритої поляни.

Медики залюбки відпочивали, танцювали під живу музику і слухали пісні у виконанні вокальної групи Віталія Нагорного. Не приховували задоволення. Медсестра кабінету УЗД Катеринопільської ЦРЛ Алла Довгань вже потім скаже, що саме завдяки «ЧЕРКАЩАНАМ» цьогоріч дуже гарно відзначила професійні свята, бо нема нічого кращого, ніж відпочинок на природі.

- Нас щедро пригощали смачними стравами, організували справжнє гуляння, багато хто залишався біля накритої поляни допізна, - розповідають медичні сестри. – Раніше кликали тільки на урочисту частину або концерт у Будинку культури. Хто розуміється, що собою являє наша робота, той знає, як для нас важливо відволіктися від стогонів, болю і страждань хворих на шляху до одужання.

Та не всім медичним працівникам пощастило відпочити на природі навіть у день професійного свята. Частина медперсоналу залишалfся у відділеннях – здоров`я людей їм понад усе. Та все-одно вони дуже розчулені щирою увагою до себе з боку депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка. Усі катеринопільські медики дуже вдячні «ЧЕРКАЩАНАМ» за постійну турботу про медичне обслуговування району та за гідну оцінку нелегкої лікарської праці.

Читайте також:
Свято, коли аматори сцени відпочивають
Козацькі розваги і козацька каша
У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
У БРЦПО відзначили День працівників освіти
Дорога без господаря
Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
«Після 40 днів від втрати єдиного синочка в його світлу пам‘ять хочу творити добро!!!» -
Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
Підмога домашній живності: агрофірма