Випуск у Мокрокалигірському БРЦПО: щороку, ніби вперше
04.07.2018 5:59:12
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id586

Кінець червня вже ознаменувався численними урочистостями, серед яких найбільш незабутні свята для батьків та їх дітей – випускні заходи в навчальних закладах. Вишукані сукні та елегантні костюми притаманні більше для випускників шкіл. Та є на Катеринопільщині відомий професійний центр нашої області, де батьки не витрачаються на вартісний випускний одяг, не викладаються на зайві фото та відео, які через роки вряди-годи знайдеться час переглянути…

Саме в професійному центрі Мокрої Калигірки, де з учорашніх дев`ятикласників виростають самостійні громадяни та добрі спеціалісти, не просто вручають атестати, але й дають реальну путівку в життя.

Так, у Багатопрофільному професійному центрі в Черкаській області, який базується в селі Мокра Калигірка, минулого тижня також відбувся випуск. Власне, цей захід у профцентрі відбувається щороку і саме звідси виходять у люди водії, механізатори, кухарі, бармени, газоелектрозварники та багато інших майстрів своєї справи. Тут вручають короваї і проводжають з пошаною. Тут все близьке і зрозуміле, як любий серцю край, де проходять кращі роки юності.

Часи змінюються, незмінною залишається потреба вчитися, набувати знань та практичних навиків з певних професій. І в цьому завжди готовий підтримати молодь Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти в Черкаській області.

Директор БРЦПО Станіслав Кошолап, чиїм керівним талантом тримається дружна аграрна родина профцентра, перед тим, як вручити випускникам атестати, привітав увесь педагогічний колектив, нагородив викладачів та майстрів грамотами, заохочувальними преміями та особисто подякував за посильний вклад у велику справу виховання нашої молоді.

Цьогоріч випуск у профцентрі отримав свою родзинку. Привітати теперішніх випускників прийшли випускники 1988 року, а також їх майстри та навіть тодішній директор училища. Дійсно велика аграрна родина зібралася в той день біля свого гнізда.Випускники минулих років приїхали звідусіль, щоб відчути знову щастя бути разом в скромній, але такій дорогій домівці, яка не забувається. Це було зворушливо і, напевне, досить несподівано для випускників, яким вдалося почути багато з історії навчального закладу та подивуватися тому завзяттю, з яким колись прагнули вступати до професійних закладів.

- Зустріч випускників – це гарна традиція, - сказав директор БРЦПО в Черкаській області Станіслав Кошолап, звертаючись до нинішніх випускників, батьків, педагогів та гостей. - У стінах профцентра навчилися життєвій мудрості сотні спеціалістів. А тепер вони отримали чудову нагоду зустрітися у рідному профзакладі. Бо саме тут отримали практичні і теоретичні знання, з якими потім професійно зростали не лише в Катеринопільському районі, але й далеко за його межами.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік