Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
21.07.2018 20:51:04
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id592

Ближче до жнив у Катеринополі нарешті розпочали ремонт доріг. І хоча дощі помітно завадять і збиранню врожаю, і латанню вибоїн, все ж таки зрушення щодо ремонту проїжджих шляхів у райцентрі помітні. До початку опадів встигли полагодити окремі вулиці з найбільшим рухом автотранспорту, а також дорогу від Катеринополя до Вербовця за сприяння депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка.

Віриться, що роботи відновляться і наберуть належних темпів з настанням стабільної сонячної погоди. Та ніде правди діти, що дорожня техніка працюватиме… у борг. Ремонтувати катеринопільські дороги при тому, що в місцевому бюджеті бракує грошей, погодився на прохання Олександра Коваленка тільки ватутінський підрядник, який, до речі, і торік лагодив наші дороги, незважаючи на суттєву затримку з оплатою.

За попередніми підрахунками, латання вибоїн на дорогах Катеринополя може обійтися місцевому бюджету у 400-450 тисяч гривень. Катеринопільський селищний голова Іван Гегедош радить не поспішати зі складанням півмільйонного кошторису, каже, кошти нараховуватимуться згідно виконаних робіт.

- Будемо заміряти, скільки відремонтовано, стільки й нараховуватимемо, - каже Іван Тіберійович.

Насправді цей «кошторис» уже давно складено і погоджено з підрядником. Загалом, кажуть, 450 тисяч бюджетних коштів для запущених катеринопільських доріг – жалюгідна дрібниця. Якби відремонтувати бодай їх більшу частину, півмільйона не допомогли б.

- З настанням жнив постала гостра потреба в ремонті шляхів, - каже депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко. – Ще з весни місцева влада не бралася хоча б полатати вибоїни. До мене з депутатським запитом зверталися жителя Катеринополя, щоб допоміг зрушити з місця цю проблему. Кошти на ремонт дороги Катеринопіль-Вербовець виділено з обласного бюджету. Щодо шляхів у межах Катеринополя, то спасибі ватутінському підряднику, який погодився працювати на довір`ї, без попередньої оплати.

Зазначимо, що торік ремонт доріг у Катеринополі стартував ще на початку літа. Деякі місцеві ЗМІ розповідали, що ватутінський підрядник «Будсервіс» та Катеринопільський селищний голова Іван Гегедош гарантували якість робіт. Було відремонтовано вулиці Вільного козацтва, Сергія Єфремова та В’ячеслава Чорновола. Нині окремі діляки цих доріг знову розбиті. В цьому ми щоразу переконуємось, підїжджаючи до магазину «Абсолют» та місцевого лісництва.

─ Ми стараємось латати ями у дорожньому покритті якісно, - пояснювали торік робітники ватутінського «Будсервісу». - Спершу вирізаємо залишки, вичищаємо, аж потім кладемо асфальт. Подекуди видно, що тут колись просто асфальтували, без вирізання і чистки. Такі латки, зазвичай, довго не прослужать.

29.07.2018 16:04:50
Peter

Нарешті розпочався ремот доріг в Катеринополі. Але як похабно зробили ремонт перехрестя біля автостанції! БоюсьЮ, що до зими не достоїть.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!