Настав час не лише діяти
03.08.2018 21:00:34
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id594

Для переможців конкурсу прийшла пора відзвітувати про те, як освоєно кошти гранту, що його надав для села Благодійний фонд «Урожай громаді».

Першою у «Фейсбуку» відзвітувала Анна Жоломко з Катеринопільського управління соцзахисту: «Завдяки перемозі в конкурсі мікро-грантів «Час діяти», оголошеного Благодійною організацією "Благодійний фонд "Урожай-громаді", триває робота по створенню умов проведення дозвілля підопічних відділення стаціонарного догляду с. Новоселиця. Наразі вже куплено та встановлено альтанку та столик з лавами. З нетерпінням чекаємо прибуття садових меблів. Робота по облаштуванню подвір’я проводиться завзято. Старенькі із задоволенням спостерігають за виконанням, адже втілюється їхня мрія щодо літньої зони відпочинку. Дякуємо БФ «Урожай-громаді» за фінансову підтримку та милосердя».

Ось як звітує у соцмережі сільський голова села Бродецьке Микола Білоус.

«Завершено роботи по реалізації проекту «Хочемо жити в безпеці» в рамках конкурсу мікро - грантів «Час діяти» від Благодійної організації "Благодійний фонд "Урожай-громаді".

Встановлено 4 камери відеоспостереження та обладнано Центр управління системою на базі Бродецької сільської ради. Тепер небезпека фізичного, психічного, соціального, економічного існування жителів села буде зведена до мінімуму, - вважає сільський голова. Отже віднедавна за тим, що відбувається на вулицях села, Микола Петрович спостерігатиме з відеокамер. - Дякуємо за підтримку! – додає на адресу Благодійного фонду».

Про хід реалізації проекту "Створення простору, де будуть проходити зайняття з робототехніки, IT, інженерії, фізики, механіки, архітектури та інших природничих наук", дізнаємось від Катеринопільського НВК, третього переможця конкурсу мікро-грантів «Час діяти», оголошеного Благодійною організацією "Благодійний фонд "Урожай-громаді".

«Створюємо затишну, теплу і комфортну «Лего—кімнату» для учнів початкової школи в рамках проекту «Час діяти: проведення конкурсу ініціатив» за сприяння БФ "УРОЖАЙ-ГРОМАДІ". Теплими літніми днями «кипить» робота по її створенню. Маємо сучасні енергоефективні вікна, металопластикові двері, які встановили за кошти, виручені зі Смачнофесту. Проте підлога, яка була в кімнаті з початку експлуатації цементна, ніяк не сприяла б комфорту і затишку наших вихованців. І цей фактор стримував виконання робіт. Не секрет, що підлога з натурального дерева в рази краща в енергетичному і екологічному плані. Помимо освоєних коштів гранту ми звернулись за допомогою до Трохименка Олександра Петровича та Юлії Романівни, керівників «Лан-Агро». Керівництвом підприємства були виділені 10000 гривень на придбання матеріалів для облаштування дерев’яної підлоги. Завдяки працівникам нашої школи сьогодні в кімнаті відчутний природній аромат дерева.

Ми дуже вдячні меценатам за надану допомогу».

Нагадуємо, 31 травня Благодійний фонд «Урожай-громаді» оголосив 12 переможців конкурсу мікрогрантів, спрямованих на розвиток сіл. Серед них Катеринопільщина отримала тоді три гранти по 50 тисяч гривень. А саме: на інноваційний проект для Катеринопільського навчально-виховного комплексу, створення умов для проведення дозвілля підопічними відділення стаціонарного догляду с. Новоселиця та на встановлення 5 камер відеоспостереження та обладнання Центру управління системою на базі Бродецької сільської ради.

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?