Настав час не лише діяти
03.08.2018 21:00:34
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id594

Для переможців конкурсу прийшла пора відзвітувати про те, як освоєно кошти гранту, що його надав для села Благодійний фонд «Урожай громаді».

Першою у «Фейсбуку» відзвітувала Анна Жоломко з Катеринопільського управління соцзахисту: «Завдяки перемозі в конкурсі мікро-грантів «Час діяти», оголошеного Благодійною організацією "Благодійний фонд "Урожай-громаді", триває робота по створенню умов проведення дозвілля підопічних відділення стаціонарного догляду с. Новоселиця. Наразі вже куплено та встановлено альтанку та столик з лавами. З нетерпінням чекаємо прибуття садових меблів. Робота по облаштуванню подвір’я проводиться завзято. Старенькі із задоволенням спостерігають за виконанням, адже втілюється їхня мрія щодо літньої зони відпочинку. Дякуємо БФ «Урожай-громаді» за фінансову підтримку та милосердя».

Ось як звітує у соцмережі сільський голова села Бродецьке Микола Білоус.

«Завершено роботи по реалізації проекту «Хочемо жити в безпеці» в рамках конкурсу мікро - грантів «Час діяти» від Благодійної організації "Благодійний фонд "Урожай-громаді".

Встановлено 4 камери відеоспостереження та обладнано Центр управління системою на базі Бродецької сільської ради. Тепер небезпека фізичного, психічного, соціального, економічного існування жителів села буде зведена до мінімуму, - вважає сільський голова. Отже віднедавна за тим, що відбувається на вулицях села, Микола Петрович спостерігатиме з відеокамер. - Дякуємо за підтримку! – додає на адресу Благодійного фонду».

Про хід реалізації проекту "Створення простору, де будуть проходити зайняття з робототехніки, IT, інженерії, фізики, механіки, архітектури та інших природничих наук", дізнаємось від Катеринопільського НВК, третього переможця конкурсу мікро-грантів «Час діяти», оголошеного Благодійною організацією "Благодійний фонд "Урожай-громаді".

«Створюємо затишну, теплу і комфортну «Лего—кімнату» для учнів початкової школи в рамках проекту «Час діяти: проведення конкурсу ініціатив» за сприяння БФ "УРОЖАЙ-ГРОМАДІ". Теплими літніми днями «кипить» робота по її створенню. Маємо сучасні енергоефективні вікна, металопластикові двері, які встановили за кошти, виручені зі Смачнофесту. Проте підлога, яка була в кімнаті з початку експлуатації цементна, ніяк не сприяла б комфорту і затишку наших вихованців. І цей фактор стримував виконання робіт. Не секрет, що підлога з натурального дерева в рази краща в енергетичному і екологічному плані. Помимо освоєних коштів гранту ми звернулись за допомогою до Трохименка Олександра Петровича та Юлії Романівни, керівників «Лан-Агро». Керівництвом підприємства були виділені 10000 гривень на придбання матеріалів для облаштування дерев’яної підлоги. Завдяки працівникам нашої школи сьогодні в кімнаті відчутний природній аромат дерева.

Ми дуже вдячні меценатам за надану допомогу».

Нагадуємо, 31 травня Благодійний фонд «Урожай-громаді» оголосив 12 переможців конкурсу мікрогрантів, спрямованих на розвиток сіл. Серед них Катеринопільщина отримала тоді три гранти по 50 тисяч гривень. А саме: на інноваційний проект для Катеринопільського навчально-виховного комплексу, створення умов для проведення дозвілля підопічними відділення стаціонарного догляду с. Новоселиця та на встановлення 5 камер відеоспостереження та обладнання Центру управління системою на базі Бродецької сільської ради.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!