Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
06.08.2018 5:39:49
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id595

Перший день нового навчального року у Мокрокалигірському центрі професійної освіти може перетворитися на незабутнє феєричне свято . І причин для урочистостей достатньо. Навчальний заклад нещодавно отримав два нові італійські трактори, але поки-що не поспішає виїжджати новою технікою в поле. Як пояснює директор БРЦПО Станіслав Кошолап, справжнє «польове хрещення» сільгоспіномарки отримають 1 вересня в урочистій обстановці. А ще, дай Бог, новий навчальний рік для студентів Багатопрофільного центра ознаменується довгожданним переходом у нове двохповерхове навчально-адміністративне приміщення.

Цікаво, що два нових італійських трактори Landini 7-215 та Landini super DT-110 Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти в Черкаській області отримав згідно спеціальної програми аграрного розвитку губернатора Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та за підтримки начальника управління освіти і науки в Черкаській області Валерія Данилевського. Це сталося вперше за 30 років діяльності навчального закладу. Новітню техніку прийняв від директора Черкаської філії «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА» Ігоря Тимофеєва директор Мокрокалигірського БРЦПО Станіслав Кошолап. За тракторами закріпили майстрів виробничого навчання Олександра Лисенка та Андрія Никоненка.

Треба сказати, що це без перебільшення надзвичайний прорив в освітній галузі не лише нашого району, але й професійної освіти в цілому. Віднині випускники центра будуть добре обізнані із сучасною сільськогосподарською технікою, без якої сьогодні вже не можна уявити польових робіт.

- Наш центр отримав нову техніку, а це означає, що ми виходимо на сучасний рівень професійного навчання, - коментує цю радісну подію директор Багатопрофільного центра Станіслав Кошолап. – Випускникам нашого профзакладу не стане проблемою влаштуватися на роботу до найбільш розвинених сільгосппідприємств. Сьогодні профцентр успішно зарекомендував себе на обласному рівні і навіть за її межами, адже ми даємо своїм учням не лише достатньо теоретичних знань, але й практичних навиків.

Без сумніву, престиж Багатопрофільного центра, який вже кілька років очолює Станіслав Кошолап, зростає з кожним днем. Батьки учнів, які проходять навчання в БРЦПО, кажуть щире «спасибі» Станіславові Васильовичу за турботу про професійний і фаховий рівень їхніх дітей.

У свою чергу адміністрація та педагогічний колектив Багатопрофільного регіонального центра висловлює вдячність голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку та начальнику управління освіти і науки в Черкаській області Валерію Данилевському за сприяння в покращенні матеріально технічної бази професійних закладів області.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!