Новини коротко
06.08.2018 7:01:32
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id598

ФГ «Агро-Вікторія-Катеринопіль» підняло орендну плату за паї – до 12 відсотків, як і ТОВ «НВФ «Урожай». Одне з найбільш успішних фермерських господарств Катеринопільщини на чолі з депутатом Черкаської обласної ради Олександром Коваленком намагається йти в ногу з життям, турбується, щоб орендодавці не переходили до інших орендарів.

***

У Єрках відкрили газову заправку, яка наповнює балони єврогазом. Принаймні, про це говорить вивіска при в`їзді до газової колонки. Заправившись кілька разів, переконуєшся, що пропан таки якісний і автівки працюють на ньому бездоганно.

***

Дороги в Катеринополі полатали поміж дощами, хоча підрядник активно переконує в якості наданих послуг. Більше того: своїм дорожнім «латкам» дає трьохрічну гарантію. Дочекавшись погоди, ватутінські дорожники полагодили і під’їзд до райлікарні, який вже довгий час потребував ремонту.

***

За чутками, злодій у масці хотів обікрасти орендований магазин біля лікарні, але злякався грізної орендарки і кинувся навтьоки. Чи повідомляла підприємець поліцію, невідомо. Напевне, надивившись бойовиків, недосвідчений злочинець потерпів фіаско та відбувся переляком.

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?