Новини коротко
06.08.2018 7:01:32
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id598

ФГ «Агро-Вікторія-Катеринопіль» підняло орендну плату за паї – до 12 відсотків, як і ТОВ «НВФ «Урожай». Одне з найбільш успішних фермерських господарств Катеринопільщини на чолі з депутатом Черкаської обласної ради Олександром Коваленком намагається йти в ногу з життям, турбується, щоб орендодавці не переходили до інших орендарів.

***

У Єрках відкрили газову заправку, яка наповнює балони єврогазом. Принаймні, про це говорить вивіска при в`їзді до газової колонки. Заправившись кілька разів, переконуєшся, що пропан таки якісний і автівки працюють на ньому бездоганно.

***

Дороги в Катеринополі полатали поміж дощами, хоча підрядник активно переконує в якості наданих послуг. Більше того: своїм дорожнім «латкам» дає трьохрічну гарантію. Дочекавшись погоди, ватутінські дорожники полагодили і під’їзд до райлікарні, який вже довгий час потребував ремонту.

***

За чутками, злодій у масці хотів обікрасти орендований магазин біля лікарні, але злякався грізної орендарки і кинувся навтьоки. Чи повідомляла підприємець поліцію, невідомо. Напевне, надивившись бойовиків, недосвідчений злочинець потерпів фіаско та відбувся переляком.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!