Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
08.08.2018 12:34:11
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id600

Цими днями разом із сільським головою Миколою Піщаним депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко мав гарну і приємну нагоду вітати із 86-им днем народження колишнього директора Шостаківської школи Василя Даниловича Мізецького. Василь Данилович разом з дружиною Ніною Олексіївною, яка пропрацювала в цій школі вчителем математики, зустріли привітно і радісно, були раді і гостям, і подарункові.

- За гостинним столом разом з нами розділили цю радісну подію і їх два сини Юрій та Микола та дочка Людмила, які приїхали до в гості до старенький батьків з нагоди дня народження свого батька, - каже Олександр Анатолійович. - Приємно було згадувати події минулих років та веселі пригоди шкільного життя. Василь Данилович поділився з нами, що разом з дружиною ще пораються по господарству, доглядають за пасікою. Дивився на цих привітних людей, які випромінюють щирість і доброзичливість, бажав їм здоров'я, радості та довголіття. Нехай у вашому житті буде ще багато щасливих подій, приємних турбот і гарних новин!

У соцмережах активно читають цю інформацію. В коментарях користувачі пишуть, що знають як мінімум двох гарних випускників школи, яку очолював Василь Мізецький. Це Олександр Коваленко та Василь Фурман.

- 43 роки на педагогічній ниві, - згадує Василь Данилович. – Радісно, коли бачимо, що з тих дітей, яких ми навчали, виросли відомі люди. Отак зі звичайних хлопчаків і дівчат виростають нам на втіху справжні патріоти, майстри своєї справи, меценати. Коли збираються на зустріч випускників, обов’язково кличуть. І ми з дружиною завжди приходимо, щоб побачити наших дорослих вихованців. Також приходимо ще на свято першого і останнього дзвоника у рідну Шостаківську школу. Спасибі, нинішній директор Шостаківського НВК Тамара Калінічук нас щоразу запрошує. Дякуємо Олександрові Коваленку за його подарунок. Нам у господарстві він завжди знадобиться.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!