Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
08.08.2018 12:34:11
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id600

Цими днями разом із сільським головою Миколою Піщаним депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко мав гарну і приємну нагоду вітати із 86-им днем народження колишнього директора Шостаківської школи Василя Даниловича Мізецького. Василь Данилович разом з дружиною Ніною Олексіївною, яка пропрацювала в цій школі вчителем математики, зустріли привітно і радісно, були раді і гостям, і подарункові.

- За гостинним столом разом з нами розділили цю радісну подію і їх два сини Юрій та Микола та дочка Людмила, які приїхали до в гості до старенький батьків з нагоди дня народження свого батька, - каже Олександр Анатолійович. - Приємно було згадувати події минулих років та веселі пригоди шкільного життя. Василь Данилович поділився з нами, що разом з дружиною ще пораються по господарству, доглядають за пасікою. Дивився на цих привітних людей, які випромінюють щирість і доброзичливість, бажав їм здоров'я, радості та довголіття. Нехай у вашому житті буде ще багато щасливих подій, приємних турбот і гарних новин!

У соцмережах активно читають цю інформацію. В коментарях користувачі пишуть, що знають як мінімум двох гарних випускників школи, яку очолював Василь Мізецький. Це Олександр Коваленко та Василь Фурман.

- 43 роки на педагогічній ниві, - згадує Василь Данилович. – Радісно, коли бачимо, що з тих дітей, яких ми навчали, виросли відомі люди. Отак зі звичайних хлопчаків і дівчат виростають нам на втіху справжні патріоти, майстри своєї справи, меценати. Коли збираються на зустріч випускників, обов’язково кличуть. І ми з дружиною завжди приходимо, щоб побачити наших дорослих вихованців. Також приходимо ще на свято першого і останнього дзвоника у рідну Шостаківську школу. Спасибі, нинішній директор Шостаківського НВК Тамара Калінічук нас щоразу запрошує. Дякуємо Олександрові Коваленку за його подарунок. Нам у господарстві він завжди знадобиться.

Читайте також:
Олександр Коваленко привітав колишнього директора рідної школи
Агрономи «Урожаю»: «Добрі врожаї треба отримувати не лише на родючих чорноземах»
Новини коротко
Спасибі за відремонтовану кладку
Учаснику АТО придбали житло
Нову навчальну сільгосптехніку презентує БРЦПО
Настав час не лише діяти
Грант від МХП отримає катеринопільський священик
Дороги в Катеринополі лататимуть у борг
Іван Гегедош відбирає земельну ділянку у пасічника?