Рух вантажівок по катеринопільській вулиці відрегулює Лютий?
13.09.2018 12:01:21
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id614

З відходом у інший світ незабутнього ініціатора будівництва об`їзної дороги в Катеринополі Миколи Кузьменка проблема вантажних перевезень по дорогах селища не втратила своєї актуальності. Навпаки, ще більше загострюється. Як видно, також не пропала скорботна праця нині покійного Миколи Федосійовича, який багато років свого життя добивався, щоб по його вулиці Петровського (Вільного Козацтва) обмежити рух 40-тонних вантажівок. Схоже, його справу продовжить колишній катеринопільський даїшник Дмитро Ратушний.

Так, на останній сесії Катеринопільської селищної ради Дмитро Ратушний запропонував депутатам проголосувати не просто за обмеження руху багатотонників по названій вулиці, а за категоричну заборону руху по ній великовагового транспорту. Бо, хоч відповідні знаки про обмеження руху ніби-то на дорогах є, однак, за словами колишнього співробітника ВДАІ, водії можуть просто покласти на ті знаки… ганчірку.

- Якби ви знали, як то, коли попід хату "пролітає" з десяток 40-тонників один за одним, - каже Дмитро Ратушний. - Лопаються стіни будинків, не кажу вже про те, який уночі може бути сон при такому гуркоті. Тому я пропоную депутатам не просто обмежити рух великовагового транспорту через вулицю Вільного Козацтва, а проголосувати за його заборону в цьому напрямку.

Депутат Черкаської обласної ради Олексанлр Коваленко, який був присутній на сесії, запропонував депутатам селищної ради, перш ніж вдатися до таких рішучих кроків, примусити місцеву поліцію сумлінно контролювати рух вантажівок по вищезгаданій проїжджій частині.

- Забезпечити порядок руху по вулиці Вільного Козацтва має насамперед відповідна служба поліції, - сказав Олександр Коваленко. – Оскільки неодноразові зауваження на адресу правоохоронців не дають бажаного результату, пропоную надіслати відповідний лист-звернення начальнику Черкаської обласної поліції Валерію Лютому.

Було видно, що сам Дмитро Ратушний, якого знають у селищі як колишнього співробітника державтоінспекції, не покладає особливих надій на добросовісність місцевої поліції. Та після детального обговорення депутати все ж проголосували за внесену Олександром Коваленком пропозицію.

Додамо, що незабутній Микола Кузьменко навіть наприкінці життя прагнув достукатися до керівництва селища та району, області та країни, щоб бодай виготовити проектно-кошторисну документацію для спорудження нового мосту через Гнилий Тікич. Це б дозволило розпочати в Катеринополі будівництво об'їзної дороги, а потім вивільнити вулицю Вільного Козацтва від великоваговиків-іномарок. Справа роками гальмувалася здебільшого через відписки про брак коштів. Микола Федосійович помер, не дочекавшись здійснення своєї мрії.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік